Veido odą valanti ir drėkinanti procedūra Panevėžyje – Biologique Recherche

Naujienos

2019-09-19

Veido odą valanti ir drėkinanti procedūra Panevėžyje

„Tikiuosi, veido odą valote ne mechaniniu būdu“, – grožio srities ekspertai sako šiandien iš klientų šį nuogąstavimą išgirstantys dažnai. Nieko keista, kai skausmingą depiliaciją vašku jau seniai pakeitė lazeriai ir net kai kurios siaubingą baimę keldavusios dantų gydymo procedūros šiandien tapo nejaučiamos. Tebuvo laiko klausimas, kada mechaninis veido odos valymas, kai nešvarumai šalinami juos išspaudžiant rankomis, užleis vietą šiuolaikiškiems metodams, leidžiantiems pasiekti ilgalaikių rezultatų ir nesukeliantiems jokio skausmo.

Viena procedūra – skirtingi poveikiai

Per 45-ias minutes trunkančią procedūrą „Remodeling Face“ aparatu kosmetologas gali dirbti su trejomis srovėmis vienu metu. Tačiau priklausomai nuo to, kokio rezultato siekia, pasirenka, kurią naudos intensyviausiai.

Jeigu jūsų tikslas –  veido odos valymas, tai atlikdamas procedūrą specialistas daugiausiai dirbs su galvanine elektros srove. Ji leidžia išgauti minėtąjį dezinkrustacijos efektą, kai veikiamos riebalinės liaukos ir oda ne tik valoma, bet ir skatinama pati neužsiteršti, o tuo pačiu metu yra ir drėkinama, stangrinama ar skaistinama.

„Atikdama procedūrą naudoju jonizuotas medžiagas – Biologique Recherche kaukes arba serumus, nes galvaninė elektros srovė pagerina šių medžiagų skvarbą į odą. Priemonės gali būti ne tik valančios, bet ir stipriai drėkinačios, stangrinančios, skaistinančios – atsižvelgiant, kokio papildomo rezultato sieksime“, – pasakoja Panevėžyje dirbanti ilgametė kosmetologė Lina Rutkauskienė.

Galvaninė srovė taip pat plečia kraujagysles ir tokiu būdu padeda odai apsirūpinti deguonimi taip gerindama ir odos paviršiaus tekstūrą. Dėl to per procedūrą klientas gali jausti šilumą ar nestiprų dilgčiojimą. Kartu su galvanine dirba ir vidutinio dažnio elektros srovė, atsakinga už raumenų darbo stimuliaciją. Tiesa, valant odą stimuliacija vykdoma nežymiai – iš gilesnių odos sluoksnių pakeliamas vanduo. Tai leidžia odai po procedūros atrodyti putlesnei ir gyvybingesnei. Trečioji procedūros metu dirbanti srovė – aukšto dažnio. Ji odai teikia antibakterinį poveikį ir pagerina epidermio atsinaujinimą.

Procedūros eiga

Remodeling Face veido valymo ir drėkinimo procedūra tinkama visiems odos tipams tiek moterims, tiek vyrams ar paaugliams. Ją atlikti rekomenduojama bet kuriuo metų laiku.

Procedūros metu atliekami 5 pagrindiniai žingsniai, kurių metu ypatingai giliai valoma bei drėkinama oda:

  1. Demakiažas. Naudojant valomąjį pienelį, pašalinamas makiažas ir nešvarumai bei riebalai nuo odos paviršiaus.
  2. P50 eksfoliacija ir epidermio atnaujinimas. Tai lengvas šveitimas, kurio metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, epidermis išvalomas, reguliuojama riebalinių liaukų veikla, balansuojamas pH.
  3. Valomoji kaukė. Kaukės sudėtyje daug mielių, todėl ji puikiai valo odą, suteikia jai skaistumo ir švytėjimo.
  4. Remodeling Face aparatas – dvigubina produktų veiksmingumą. Iš odos giliųjų sluoksnių pašalina riebalinį perteklių (sebumą) ir įstumia jonizuotų produktų veikliąsias medžiagas.
  5. Koncentratas. Ant švariai išvalytos odos paskirtsomi koncentruoti serumai ir kremai pagal individualią Odos Būklę, siekiant drėkinti, gydyti bei apsaugoti odą nuo žalingo aplinkos poveikio.

REMODELING FACE VEIDO VALYMO IR DRĖKINIMO PROCEDŪRŲ KAINOS

Remodeling face procedūra
70 €
Remodeling face 5 procedūrų kursas 300 €
Remodeling face procedūra + masažas 80 €
Remodeling face procedūra + masažas, 5 procedūrų kursas 350 €