Toleskin – Biologique Recherche
2021-12-02

Toleskin

TOLESKIN LINIJA

Pirmoji profesionali odos priežiūros linija Netoleruojančiai Odos Būklei©

Toleskin linija

KAS YRA NETOLERUOJANTI ODA?

Vis daugiau žmonių, turinčių sveiką veido odą, susiduria sustaigiais ir ūmiais simptomais: paraudimu, deginimo, tempimo irniežėjimo jausmu. Tai gali būti kelių reiškinių pasekmės:paveldimumas, dermatozė, tam tikri išoriniai veiksniai, pvz.:tarša, arba po medicininių-estetinių procedūrų oda gali taptinetoleruojanti tam tikram periodui.
Netoleruojančiai odai būdinga: nesubalansuota odos mikrobiota, pakitusi odos barjerinė funkcija ir per didelės imuninės reakcijos, sukeliančios odos uždegimą. Tada oda per daug reaguoja, sukeldama stiprų paraudimą ir intensyvų niežėjimą.

KAIP VEIKIA TOLESKIN?

Padeda išlaikyti žarnyno mikrobiotą ir odos vientisumą.

Atkuria odos barjerą naudojant lagriną – odoje esantį baltymą, kuris prisideda prie odos apsauginių funkcijų.

Sumažina esamą paraudimą ir niežėjimą.

PRODUKTAI

ToleskinDS

TOLESKIN [DS]

Biologique Recherche sukūrė savo pirmąjį maisto papildą su fermentais, žinomais kaip mikrobiotikai. Toleskin [DS] sudaro dvi specialiaiatrinktos bakterijos – Lactobacillus salivarius ir Lactobacillus fermentum. Naudojant kartu su Toleskin [C] ir Toleskin [M], jis padidinaproduktų veiksmingumą. Preparatas mažina odos uždegimą ir taip gerina odos būklę

Toleskin M

TOLESKIN [M]

Toleskin [M] kaukė ir sterilus serumas ramina sudirgintą odą ir atstato lipidus.

Tai priemonė, kuri padeda suvaldyti įsijautrinusios odos reakcijas. Sudėtyje yra raminanti veiklioji medžiaga, kuri suteikia komforto jausmą epidermiui prieš arba po odos sudirginimą. Lipidus atstatanti formulė aprūpina odą riebiosiomis rūgštimis, kurios reikalingos norint sumažinti transepiderminio vandens netekimą ir sustiprindi odos barjierines funkcijas. Kaukė, iš karto, sumažina paraudimą, suteikia komfortą ir nuramina odą. Oda jaučiasi sveikesnė ir stipresnė, gebanti apsaugoti save nuo kasdieninio išorinio streso.

Toleskin C

TOLESKIN [C]

Toleskin [C] veido kremas yra nepakeičiamas sąjungininkas, kovojant su atopiniais paūmėjimais. Sudėtyje yra Margasėklio širdvio ekstraktas, ypač raminanti veiklioji medžiaga, kurisuteikia epidermiui komforto jausmą prieš arba po odos reakcijų. Lipidus atstatanti formulė aprūpina odą riebalų rūgštimis, kurios reikalingos norint sumažinti transepiderminio vandens netekimą ir sustiprindi odos barjierines funkcijas. Iškarto sumažina paraudimą, suteikia komforto jausmą ir nuramina odą. Oda tampa sveikesnė ir stipresnė, geba apsaugoti save nuo kasdieninio patiriamo neigiamo aplinkos poveikio.

TOLESKIN PROCEDŪRA

Šios procedūros metu yra naudojamos Toleskin [B] priemonės ir atliekama speciali metodika, skirta nuraminti Netoleruojančiai Odos Būklę© ir dermatito sukeltus nemalonius pojūčius.
Toleskin [B]  yra specialiai sukurtas jautriai, Netoleruojančiai Odos Būklę© ir (arba) odai linkusiai į rožinę, dermatitą, psoriazę. Jūsų odos struktūra bus nuraminama, todėl sumažės jautrumas, epidermis bus subalansuotas ir sustiprintas, procedūra suteiks juntamą komfortą odai ir ramybę Jums.