PIGM 400 linija – Biologique Recherche

PIGM 400 LINIJA

Prabangi odos priežiūros linija Odos pigmentacijai mažinti. 

PIGM400Range

KAS YRA PIGMENTACIJA? KAIP SU JA KOVOTI?

Pigmentacija vadiname per dideles melanino sankaupas vienoje vietoje. Nors melaninas padeda odai įgauti spalvą ir atlieka apsauginę funkcija, tačiau per didelės jo sankaupos yra suprantamos kaip pažeista oda, o be išorinių veiksnių tai gali turėti rimtų pasekmių odos sveikatai.

Pigmentaciją gali sukelti: vidinis organizmo senėjimas, hormonų disbalansas arba įvairiausi odos uždegimai, tokie kaip aknė. Svarstote kur dingo saulė? Ji atlieka labai didelį vaidmenį pigmentinių dėmių atsiradime. Saulė – didžiausias pigmentinių dėmių atsiradimo stimuliatorius, todėl ja mėgautis reikėtų atsargiai.

Geriausias ginklas prieš pigmentines dėmes yra prevencija. Daug lengviau užsiimti prevencija nei jas sumažinti. Užsiimant prevencija dėvėkite drabužius ilgomis rankovėmis, skrybėlę: apsaugokite save aukštu apsaugos faktoriumi (SPF). Nesideginkite ir naudokite šviesinančius produktus prevenciškai.

BIOLOGIQUE RECHERCHE SPRENDIMAS

Naudokite SPF net žiemą.

Atlikite šviesinamąsias procedūras odai.

Naudokite kosmetiką, kuri šviesina pigmentines dėmes.

PRODUKTAI KOVAI SU PIGMENTACIJA

Protection U.V. SPF 25

SPF

Geriausia prevencija nuo pigmentinių dėmių yra apsauga nuo saulės. Nepamirškite, kad apsaugą reikia atnaujinti kas 2-3 valandas. Taip užtikrinsite visapusišką apsaugą. Svarbu SPF apsaugą naudoti ne tik vasarą ar būnant ant saulės, bet ir žiemą. SPF mus apsaugo nuo įvairiausio spektro spindulių, kartu padeda atitolinti odos senėjimą.

Biologique Recherche siūlo du SPF kremus veidui ir vieną kūnui:

Protection U.V. SPF 50 (veidui), plačiau>
Protection U.V. SPF 25 (veidui), plačiau>
Protection U.V. CORPS SPF 25 (kūnui), plačiau>

P50 PIGM 400 250ml

LOTION P50 PIGM 400

Šveičiamasis ir šviesinantis losjonas veidui ✨ 1970 m. Biologique Recherche įkūrėjas Yvanas Allouche sukūrė beprecedentį odos šveitimo produktą – pirmąjį Lotion P50. Šis unikalus ir produktas buvo tobulinamas ir sukurti skirtingi losjonai skirtingoms odos būklėms. Vienas iš tokių losjonų – P50 PIGM 400. Losjonas švelniai šalina negyvas odos ląsteles ir nešvarumus. Jis skatina epidermio atsinaujinimo procesus, padeda reguliuoti melanino sintezę, kovoja su pigmentacija ir apsaugo odą. Tai kompleksinis sprendimas odai, kuris šviesina veido odą, suteikia jai skaistumo ir švytėjimo. Atkuria epidermio pH pusiausvyrą ir paruošia odą kitoms Biologique Recherche procedūroms bei pagerina veikliųjų medžiagų įsisavinimą. Puikiai tinka net pačioms jautriausioms odoms.

Daugiau informacijos> 

MASQUE PIGM 400

Masque PIGM 400

Lakštinė veido kaukė, kurią mes juokais vadiname – ŠVENTINE Masque PIGM 400 veikia kaip tikras spindesio užtaisas. Nuo pat pirmo panaudojimo oda tampa šviesesnė, skaistesnė, o veido spalva perlamutrinė. Didelė išskirtinių šviesinančių ir antioksidantų veikliųjų medžiagų koncentracija suteikia odai tolygesnį atspalvį ir neprilygstamą spindesį.

Daugiau informacijos>

μ-Fill PIGM 400 pleistrai

Visiškai neskausmingas ir itin veiksmingas Biologique Recherche pasiūlymas – µ-Fill PIGM 400 odos pleistriukai. Šis inovatyvus produktas klijuojamas ant pigmentinės dėmės padeda ją pašviesinti ar net visai panaikinti. Praturtinti išskirtinėmis veikliosiomis medžiagomis, tokiomis kaip L-Karnozinas, Vitaminas C, Niacinamidas, kurios stabdo melanino gamybą. Melaninas suteikia odai atspalvį ir saugo nuo šviesos poveikio, tačiau per didelė jo gamyba sukelia pigmentines dėmes ir gali sukelti kitas odos problemas. Būtent dėl šios priežasties pigmentacijos paliktas žymes reikia stebėti, o esant galimybei su jomis ir kovoti. µ-Fill PIGM 400 – idealus sprendimas norintiems be didelių pastangų sumažinti odos pigmentaciją. Prieš einant miegoti uždėkite pleistriuką ant pigmentinės dėmės ir atsikėlę ryte jį nuimkite. 

Daugiau informacijos>

Sérum PIGM 400

Sérum PIGM 400

Serum PIGM 400 serumas yra specialiai sukurtas tam, kad apsaugotų nuo tamsių dėmių atsiradimo ir sumažintų esamų dėmių atsiradimą.
Serumas padeda suvienodinti veido odos spalvą ir ją pašviesina. 

Daugiau informacijos>

Crème PIGM 400

Crème PIGM 400

Sukurtas kovai su pigmentacija, bet mylimas visų – toks yra PIGM 400 veido kremas! Šis ypatingas kremas ne tik šviesina pigmentaciją, vienodina spalvą, skaistina veido odą, suteikia jai neapsakomo švytėjimo, bet ir kovoja su ląstelių senėjimu. Stimuliuodamas proteasomą, naikina oksiduotas ląsteles ir taip ilgiau išlaiko jaunystę. Klientai labai mėgsta Crème PIGM 400 naudoti ypatingomis progomis, kai norisi švytėti pasitikėjimu.

Daugiau informacijos>

PEELING AUX ACIDES DE FRUITS PROCEDŪRA

Viena iš mylimiausių Biologique Recherche procedūrų – Peeling aux Acides de Fruits, eksfolijuojanti, valanti ir šviesinanti procedūra. Procedūros metu stimuliuojamas senų ląstelių dalijimasis, o sveikos ląstelės keliauja į epidermio paviršių, taigi gerinamos odos barjerinės funkcijos. Be to, skatinama odos regeneracija, todėl oda skaistėja, lygėja raukšlelės, šviesėja hiperpigmentacija.

PEELING AUX ACIDES DE FRUITS PROCEDŪRA