2021-11-25

SPECIALUS GRUODŽIO PASIŪLYMAS

„BIOLOGIQUE RECHERCHE ekspertų centras “ kviečia gruodį užsukti ir palepinti savo odą.

Vizitai mūsų klinikoje visada malonūs, čia galima atsipalaiduoti, palepinti savo odą pasirinkta procedūra ar pasidovanoti sau išskirtinių odos priežiūros priemonių. Mes sakome Jums AČIŪ, kad mumis pasitikite ir visą gruodžio mėnesį visiems, kurie įsigis prekių ar procedūrų už 200 eurų ar daugiau,  dovanosime „Biologique Recherche“ produktus.

Gruodis – šventinis mėnesis, leiskite ir mums Jus nustebinti.

„Biologique Recherche“ – tai daugiau nei kosmetika, tai nepatirtos emocijos, kurias gali pa(si)dovanoti.

Gruodis

Mūsų veido priežiūros procedūros

Išskirtinė individuali priežiūra

Personalizuotas požiūris į klientą – veiksmingiausiai odą puoselėja produktai, parinkti įvertinus jos esamą būklę. Netinkamas gydymas gali sukelti naujus disbalansus arba iš naujo suaktyvinti senus. Daugybė veiksnių, tokių kaip klimatas, temperatūra, tarša, stresas, hormonai ir amžius, turi poveikį odai. Biologique Recherche metodologija gydo epidermį atsižvelgiant į kiekvieną iš šių veiksnių ir jų evoliuciją. Biologique Recherche specialistai gali patarti tiek vyrams, tiek moterims apie gydymą, kuris labiausiai tinka jų Odos Būklei©.

Kuno_proceduros

Mūsų kūno priežiūros procedūros

Išskirtinė individuali priežiūra

Dėl natūralių fiziologinių priežasčių kūno epidermis yra jautresnis dehidratacijai nei veido, nes jame yra mažesnis riebalinių liaukų tankis. Epidermį taip pat gali paveikti ženklūs svorio svyravimai, dėl kurių sumažėja jo tvirtumas. Pagrindinė mūsų užduotis – atkurti išbalansuotas natūralias odos funkcijas ir jas sustiprinti, kad oda taptų sveika ir harmoninga. Remdamasi savo patirtimi, BR išplėtė individualų požiūrį į kūną, siekiant detoksikuoti, formuoti, tonizuoti ir stangrinti, kad atkurtų labiau subalansuotą siluetą, lygią odą, lengvas kojas.