TOLESKIN [C] – Biologique Recherche

TOLESKIN [C]

Aprašymas

Aprašymas

Atstatantis ir raminantis sterilus kremas


Itin raminantis Toleskin [C] sumažina jautrumą, niežėjimą ir diskomfortą. Netoleruojanti oda apibūdinama kaip turinti sutrikusią mikrobiotą ir pažeistą odos barjerą, kuris praleidžia alergenus ir patogenus į epidermį. Jo formulė padeda atkurti mikrobiotos pusiausvyrą, neleidžia odai reaguoti ir išsaugo jos vientisumą. Šią formulę sudaro raminančios ir paraudimą mažinančios veikliosios medžiagos. Apsauginis odos barjeras ir veikliosios medžiagos padeda pagerinti odos barjerines funkcijas ir subalansuoti mikrobiotą, taip sumažinant odos rekacijas. Barjeras apsaugo odą nuo išorinio streso veiksnių, mažina niežulį. Oda tampa toleruojanti ir nuraminta. Tekstūra mažiau šiurkšti, sumažėjęs paraudimas, todėl epidermis jaučiasi komfortiškai.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Raminamoji ir raudonį mažinanti platforma
Kakadu slyvos ekstraktas

Odos barjerą apsauganti platforma
Cynanchum Atratum Blezdingūnės ekstraktas

Atkūriamoji platforma
Ilgalapės gyvatbarzdės fruktanai

NAUDOJIMAS
Paskirstykite veido, kaklo ir dekolte srityse kiekvieną rytą ir/ar vakarą ant švariai nuvalytos odos.

GALIMAS TŪRIS
40 ml


Produktą galite įsigyti BIOLOGIQUE RECHERCHE ekspertų centre (Vilniuje) arba pas mūsų partnerius (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Palangoje).

Prieš įsigyjant BIOLOGIQUE RECHERCHE produktus, rekomenduojame atlikti odos diagnostiką. Daugiau apie diagnostiką ieškokite čia>.