Shampooing Sébo-Rééquilibrant – Biologique Recherche

Shampooing Sébo-Rééquilibrant

Aprašymas

Aprašymas

Detoksikuojamasis šampūnas 


Riebios galvos odos ir plaukų priežiūra. Šampūno sudėtis papildyta cinku ir varnalėšų ekstraktu, riebalinių liaukų sekreciją reguliuojamosiomis ir valomosiomis veikliosiomis medžiagomis. Švelniai valo ir sumažina odos riebalavimąsi, stiprina plaukus. Rekomenduojama galvos odai, linkusiai į seborėją. Idealiai tinka dažnam galvos plovimui.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Reguliuojamoji platforma
Cinko pirogliutamatas, Vario pirogliutamatas, Dilgėlių ir varnalėšų ekstraktai.

Detoksikuojamoji platforma
Mielių ekstraktas, Sidro actas, Šilko ekstraktas.

Valomosios 
Natrio, obuolių aminorūgštys, natūralus augalinis putoklis, švelni putojanti medžiaga iš kukurūzų

NAUDOJIMAS
Naudoti nedidelį kiekį šampūno Traitant Sébo-Rééquilibrant ant drėgnų plaukų, švelniai masažuoti nuo šaknų iki galiukų. Nuplauti šiltu vandeniu.

Kaip dažnai naudoti šį produktą, kiekvienas sprendžia individualiai. Šampūnas Sébo-Rééquilibrant gali būti naudojamas pakartotinai, kai tik atsiranda riebių plaukų pojūtis.

Nedirgina nei akių, nei odos. Dirginimo testo rezultatas –  0.25 balo (daugelio šampūnų balai svyruoja tarp 4 ir 5). Šis šampūnas yra idealus naudoti kasdien.

Intensyviam gydymui siūlomas šampūno Traitant Sébo-Rééquilibrant ir balzamo Bain de Plantes kursas.

GALIMAS TŪRIS
250 ml


Produktą galite įsigyti BIOLOGIQUE RECHERCHE ekspertų centre (Vilniuje) arba pas mūsų partnerius (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Palangoje).

Prieš įsigyjant BIOLOGIQUE RECHERCHE produktus, rekomenduojame atlikti odos diagnostiką. Daugiau apie diagnostiką ieškokite čia>.