Masque Biofixine – Biologique Recherche

Masque Biofixine

Aprašymas

Aprašymas

Priešraukšlinė kaukė: išlygina raukšles ir smulkias linijas bei suvienodina veido spalvą


Tikras sąjungininkas prieš raukšles, Masque Biofixine veikia paviršių ir raukšles, nesvarbu, ar jos yra statinės (dėl odos senėjimo), ar mechaninės (dėl raumenų susitraukimų). Myorelax Peptide, žinomas dėl atpalaiduojančio poveikio raumenų mikroįtempimui, padeda koreguoti veido išraiškas.

Jo drėkinančios ir antioksidacinės veikliosios medžiagos sudaro apsauginę plėvelę ir padeda išlaikyti odos barjero vientisumą, kad jis veiktų dehidratuotas veido linijas. Raukšlės pastebimai prisisotina, oda tampa lygesnė, veido bruožai sustangrėja. Rekomenduojama Skin Instants ©, kai atsiranda pirmieji raukšlių požymiai.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Priešraukšlinė ir raumenis atpalaiduojanti platforma
Miorelaksuojantis Peptidas, Režiukų ekstraktas, Jūrinis egzopolisacharidas iš Iroise jūros, Manioko ekstraktas.

Regeneruojanti platforma
Graikinių riešutų ekstraktas, Filmogeninis polisacharidas,

Antioksidacinė platforma
Vynuogių kauliukų aliejus, Vitaminas E , Žaliųjų anyžių aliejinis ekstraktas, Rozmarino aliejinis ekstraktas.

NAUDOJIMASUžtepkite kaukę storu sluoksniu ant viso veido, kaklo ir iškirptės srities. Palikite 15–20 minučių ir švelniai pašalinkite produkto perteklių sudrėkintu vatos diskeliu.

GALIMAS TŪRIS
100 ml


Produktą galite įsigyti BIOLOGIQUE RECHERCHE ekspertų centre (Vilniuje) arba pas mūsų partnerius (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Palangoje).

Prieš įsigyjant BIOLOGIQUE RECHERCHE produktus, rekomenduojame atlikti odos diagnostiką. Daugiau apie diagnostiką ieškokite čia>.