La Grande Crème – Biologique Recherche

La Grande Crème

Description

Description

Kompleksinė brandžios odos priežiūra


Visiškai inovatyvus profesinės kosmetikos pasaulyje La Grande Crème kovoja su visais su senėjimu susijusiais reiškiniais. Kremas veikia odos senėjimo procesuose dalyvaujančią genų raišką stimuliuodamas tikrąjį ląstelių atsinaujinimą. Biologique Recherche identifikavo ir pasirinko EpigenActiv© – peptidą, kuris veikia epidermio augimo faktorių receptorius, atliekančius pagrindinį vaidmenį audinių regeneracijoje ir perdirbant degradavusius proteinus. Šis intensyvus kremas turi restruktūrizuojamąjį ir stangrinamąjį poveikį. Pagerina epidermio ribinį drėgmės balansą. Atstato odos barjerinę funkciją, apsaugodamas nuo kenksmingų aplinkos veiksnių. Palaiko dermos ir epidermio sąveiką, linkusią su amžiumi silpnėti.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Regeneruojamosios
Tikrojo margainio ir Mimozos ekstraktai, EpigenActiv©

Nuo pigmentinių dėmių
Baltosios arbatos lapų ekstraktas ir paprastojo rėžiuko daigų ir gryno genisteino, išgauto iš sojos pupelių, ekstraktas.

Stangrinamoji
Šeivamedžio, kaštono ir kaukazinės slyvos lapų ekstraktų kompleksas.

Raukšlių mažinimo
Matrikinų kompleksas, Raumenis atpalaiduojantis peptidas (Argirelinas), Karcininas.

Suteikia struktūros ir apimties
Bijūno ekstraktas.

Apsaugomoji 
Odą apsaugantys oligosacharidai, Pichia Anomala, Wasabi ekstraktas, Vynuogių ekstraktas, praturtintas delta viniferinu.

NAUDOJIMAS
Kremą tepti rytais ir / arba vakarais ant nuvalytos veido, kaklo ir dekoltė odos. Įmasažuoti nuo apačios į viršų nukreiptais lengvais glostančiais judesiais.

GALIMAS TŪRIS
50 ml


Produktą galite įsigyti BIOLOGIQUE RECHERCHE ekspertų centre (Vilniuje) arba pas mūsų partnerius (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Palangoje).

Prieš įsigyjant BIOLOGIQUE RECHERCHE produktus, rekomenduojame atlikti odos diagnostiką. Daugiau apie diagnostiką ieškokite čia>.