Huile Fondamentale – Biologique Recherche

Huile Fondamentale

Produktai
Description

Description

Regeneruojamasis ir apsaugomasis augalinis aliejus kūnui ir plaukams


Aliejus Fondamentale – tai unikalus 6 grynų prabangių augalinių aliejų, turinčių antioksidacinių, drėkinamųjų ir regeneruojamųjų savybių, derinys. Šis daugiafunkcinis odos priežiūros produktas padeda išsaugoti odos lipidų balansą, atkurti odos kokybę ir sustiprinti sausus, trapius plaukus. Rekomenduojamas labai sausai ir pažeistai Odos Būklei© ir plaukams. Tinka naudoti nėščioms moterims.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Atkuriamoji platforma
Tsubaki, Sacha Inchi ir sandalmedžio aliejai, Jojoba ekstraktas.

Apsauginė platforma
Salikornijos aliejaus ekstraktas, Makadamijų riešutų aliejus, Jūros dumblių ekstraktas.

Drėkinamoji platforma
Medvilnės, ryžių sėlenų aliejai, alyvuogių ekstraktas.

Antioksidacinė platforma
Rozmarinų aliejaus ekstraktas.

NAUDOJIMAS
Kūnas: tepkite ant viso kūno sukamaisiais masažiniais judesiais, kol produktas visiškai įsigers.

Plaukai: tepkite gausiai palukų sruogas link plaukų galų. Palikite 20 minučių arba per naktį, ir nuplaukite šiltu vandeniu. Šampūną naudokite įprastai.

Barzda: šis produktas taip pat tinka naudoti barzdoms. Sušildykite kelis lašus aliejaus delnuose. Tepkite didesnį dėmesį skirdami galams. Galiausiai suformuokite barzdą pirštais ar šukomis. Norėdami pasiekti optimalių rezultatų ir turėti minkštą ir stiprią barzdą, naudokite kiekvieną vakarą prieš miegą.

GALIMAS TŪRIS
100 ml


Produktą galite įsigyti BIOLOGIQUE RECHERCHE ekspertų centre (Vilniuje) arba pas mūsų partnerius (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Palangoje).

Prieš įsigyjant BIOLOGIQUE RECHERCHE produktus, rekomenduojame atlikti odos diagnostiką. Daugiau apie diagnostiką ieškokite čia>.