GRIFFONIA & L-TYROSINE – Biologique Recherche

GRIFFONIA & L-TYROSINE

Produktai
Aprašymas

Aprašymas

Maisto papildai


Svorio padidėjimas gali būti maisto priklausomybės rezultatas. Tokiais atvejais tam tikros lieknėjimo programos yra neveiksmingos, nes jos reikalauja daug pastangų ir motyvacijos. Motyvacija yra susijusi su nervų sistema, kuri, savo ruožtu, yra tiesiogiai susijusi su psichologine būsena (su mūsų jausmais ir emocijomis).

Mokslinis interesas auga, kalbant apie maisto priklausomybės sąvoką, žinant narkomanijos ir persivalgymo neurobiologinius ir žalingų įpročių elgesio panašumus.  Maisto troškimas (rajumas) nereiškia natūralaus maitinimosi poreikio patenkinimo, o nuolat pasikartojantis apsirijimas gali būti svorio padidėjimo priežastimi.  Ši maitinimosi patologija gali būti išmokto elgesio, kai orientuojamasi į valgymo jutiminius aspektus arba psichologinių mechanizmų, susijusių su emocijomis, pasekmė. Taigi, kai kurie tyrėjai mato angliavandenių vartojimą, kaip norą pagerinti nuotaiką, pagrindinis mechanizmas tam tikslui yra padidinti serotonino kiekį smegenyse (medžiaga, kuri vaidina svarbų vaidmenį nuotaikai ir apetitui).

Biologique Recherche nusprendė sujungti tokius aktyvius ingredientus , kad maisto papildas skatintų neuromediatorių (dopamino, serotonino ir noradrenalino, kurie reguliuoja nuotaiką ir motyvaciją) sintezę geresniam maisto potraukio valdymui, gerintų mūsų savijautą, padėtų kontroliuoti apetitą, reguliuotų nuotaiką ir miegą.

Pagrindinės VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
L-tirozinas, Griffonia simplicifolia ekstraktas; L-5-hidroksitriptofanas (30% nuo Griffonia simplicifolia kiekio), Chromo chloridas (100% rekomenduojamos vertės), garcinijos ekstraktas®

NAUDOJIMAS
2 kapsules per dieną, ryte, užsigeriant didele stikline vandens. Mažiausias rekomenduojamas kursas – mėnuo. Laikykitės rekomenduojamos dienos normos.

GALIMAS TŪRIS
60-ies kapsulių buteliukas


Papildus galite įsigyti  BIOLOGIQUE RECHERCHE ekspertų centre (Vilniuje) arba pas mūsų partnerius (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Palangoje).

Prieš įsigyjant BIOLOGIQUE RECHERCHE produktus, rekomenduojame atlikti odos diagnostiką. Daugiau apie diagnostiką ieškokite čia>.