Crème Masque Vernix – Biologique Recherche

Crème Masque Vernix

Aprašymas

Aprašymas

Atnaujinamasis kremas – kaukė: gaivina, atkuria ir apsaugo epidermį


Regeneruoja ir atgaivina, drėkina, maitina ir apsaugo odą. Crème Masque Vernix padeda atkurti tinkamą epidermio būklę. Kaip apsauginis sluoksnis ant ką tik gimusio kūdikio odos, šis kremas kaukė pakartoja originalią vernikso sudėtį dėl pasirinktų veikliųjų medžiagų, kuriose gausu lipidų, baltymų ir antioksidantų peptidų. Gaivinamoji, atstatomoji, apsauginė priežiūra – ideali stokojančiai ir / arba stresuojančiai, dehidratuotai odos būklei, taip pat brandžiai odai, kurią reikia atnaujinti.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Regeneruojamosios, drėkinamosios
Luffa aliejus, Keramidų koncentratas.

Apsauginė platforma
Anti-ROS ir anti-RNS antioksidantas, Placentos ekstraktas, Karobų sėklų ekstraktas, Mielių ekstraktas.

NAUDOJIMAS
Veido, kaklo ir iškirptės srities odai.

Paskirstyti plonu sluoksniu Crème Masque Vernix ant viso veido ryte ir / arba vakare po rekomenduojamo pienelio ir Lotion P50. Norėdami gauti kaukės poveikį, užtepkite storu sluoksniu. Palikite maždaug dešimčiai minučių ir švelniai pašalinkite perteklių drėgnu vatos tamponu.

GALIMAS TŪRIS
50 ml


Produktą galite įsigyti BIOLOGIQUE RECHERCHE ekspertų centre (Vilniuje) arba pas mūsų partnerius (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Palangoje).

Prieš įsigyjant BIOLOGIQUE RECHERCHE produktus, rekomenduojame atlikti odos diagnostiką. Daugiau apie diagnostiką ieškokite čia>.