Crème Dermo-RL Corps – Biologique Recherche

Crème Dermo-RL Corps

Produktai

Crème Dermo-RL Corps“ aprūpina mūsų odą riebalų rūgštimis, skatina epidermio, kuriame labiausiai trūksta lipidų, atkūrimą.

Aprašymas

Aprašymas

Maitinamasis ir drėkinamasis kremas su lipidais


Crème Dermo-RL Corps“ aprūpina mūsų odą riebalų rūgštimis, skatina epidermio, kuriame labiausiai trūksta lipidų, atkūrimą. Jo formulė susideda iš drėkinančių ir apsauginių veikliųjų medžiagų, padeda išlaikyti hidrolipidinio barjero vientisumą, taip apsaugoti odą nuo išsausėjimo ir kasdienių aplinkos keliamų neigiamų veiksnių. Taukmedžio ir jazminų sviestai intensyviai maitina, oda akimirksniu suminkštėja, o poveikis išlieka ilgai. Atkuriamoji platforma, kurią sudaro makadamijų riešutų aliejus ir aviečių kauliukų aliejus, skatina odos atstatymo procesą ir aktyvina odos regeneraciją.

Jo tirpstanti, švelniai apgaubianti sviestinė tekstūra suteikia nepakartojamą palengvėjimą ir komfortą išsausėjusiai, dehidratuotai ir susilpnėjusiai Skin Instants®. Kremas yra malonus odai, neturi riebumo ar lipnumo pojūčio, regeneruoja ir drėkina viršutinius epidermio sluoksnius, taip sumažina „krokodilo odos“ atsiradimą. Apsauginė plėvelė apsaugo odą nuo išorinių streso veiksnių.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS


Atkuriamosios 
Aviečių kauliukų aliejus, Makadamijos riešutų aliejus.

Drėkinamosios
Natūralus drėkinamasis cukrų kompleksas, Polisacharidų trio.

Apsaugomosios
Drėkinamieji augaliniai cukrūs, Rozmarino aliejaus ekstraktas.

Maitinamosios
Pichia Anomala ekstraktas, Lufa aliejus, Taukmedžio sviestas, Jazminų sviestas.

 

NAUDOJIMAS
Paskirstykite kremą DermoRL Corps kylančiais masažiniais judesiais, daugiau dėmesio skirkite pažeistoms
vietoms pėdoms, alkūnėms, keliams.

GALIMAS TŪRIS
175 ml

Kur įsigyti rasite čia>