Naujienos

2020-02-28

Prancūziškos kosmetikos “Biologique Recherche” kūrėjai pristatė naujieną

Prancūzijos kosmetikos kompanija “Biologique Recherche” Vilniuje būriui odos priežiūros profesionalų pristatė naujausią savo produktą – pirmuosius tonuotus odos priežiūros produktus “De Teint”.

Neįprastoje vietoje – Baltijos baleto teatro studijoje – surengtame rengnyje, kurį vedė charizmatiškasis Tadas Rimgaila, buvo kalbama ne tik apie grožį ir odą. Nuotaikai sukurti buvo surengti baleto pasirodymai, kurie svečius akimirkai nukėlė į romantiškąją Prancūziją, taip pat apdovanoti profesionalai, dirbantys su “Biologique Recherche” produktais.

Vis dėlto didžiausias dėmesys tą vakarą buvo skirtas naujienai – “De Teint” serumams. Su jais svečius supažindino jo kūrėjas “Biologique Recherche” prezidentas Rupertas Schmidas. Pasak jo, tyrimai, siekiant sukurti darnų odos priežiūros derinį, priemonę, turinčią gydomųjų savybių ir idealiai dengiantį dekoratyvinės kosmetikos produktą, užtruko net trejus metus.

Tikslus kiekvieno naujojo produkto pigmentų derinys leidžia sukurti idealų toną kiekvienam odos atspalviui. Siūlomi 5 tonai, tad galima pasirinkti produktą, atitinkantį metų laiką ir odos įdegį. Veiksliosios medžiagos, apsaugančios odą nuo šviesos ir užterštumo, padeda odos paviršiuje sukurti “ekraną”, ginantį odą nuo miesto užterštumo dalelių ir saulės šviesos (UV spindulių, mėlynos šviesos, infraraudonųjų spindulių) laisvųjų radikalų.

“De Tein” serumai – tai unikalus odos priežiūros produktas, kuris natūraliai padengia odą ir leidžia jai kvėpuoti. Dėl ilgalaikio drėkinimo epidermiui visai dienai suteikiamas komfortas. Odos spalva tampa lygesnė, ryškesnė, skaisti – produktas garantuoja sveiko švytėjimo efektą.

Visa tai garantuoja prancūzų ženklo “Biologique Recherche” per ilgus veiklos metus sukaupta patirtis. Daugiau nei prieš 40 metų dviejų aistringų bei talentingų odos priežiūros ekspertų Yvano ir Josette Allouche įkurtos “Biologique Recherche” metodologija šiandien kuria tvirtą stulbinančio efektyvumo reputaciją, pagrįstą klininkiniu požiūriu į odos priežiūrą, suteikiančią greitus ir ilgalaikius rezultatus.