2021-09-01

ODOS REGENERACIJOS RUDUO

Įsipareigojimas, trunkantis daugiau nei keturiasdešimt metų…

Biologique Recherche daugiau nei 40 metų siūlo savo klientams individualiai pritaikytus grožio protokolus, nes savo asortimente specialistai turi beveik 400 kosmetikos produktų katalogą ir procedūrų metodikas, kurios užtikrina matomus klinikinius rezultatus. „Biologique Recherche“ sukūrė unikalią 3 fazių metodologiją, kuri sujungia veikliųjų medžiagų efektyvumą su veiksmingais estetinės priežiūros protokolais, neišbalansuodama odos struktūros ir fiziologijos.

Ruduo – pats tinkamiausias metas pasirūpinti mūsų odos atgaivinimui! Po vasaros dažnai pastebime pokyčius odoje, ji gali būti pažeista saulės ir kitų aplinkos veiksnių, tad padėkime odai atsinaujinti ir paruoškime ją šaltajam sezonui.

Specialiai šiam tiklsui sukūrėme autorinę REGENERUOJANČIĄ LIFTINGO procedūrą, kurią rekomenduojame atlikti rugsėjo-spalio mėnesiais.

Šios procedūros metu epidermis kruopščiai išvalomas, subalansuojamas odos pH, pašalinamos negyvos ląstelės ir atkuriama hidrolipidinė odos plėvelė. Intensyviausioje procedūros dalyje oda padengiama ypatingai grynos tekstūros serumu, sudėtyje turinčiu amino rūgščių ir peptidų, kuris aparatu įvedamas į gilesnius odos sluoksnius tuo pačiu metu dirbant su veido raumenimis siekiant stangrinimo (angl. lifting) efekto. Rezultatas – geresnis odos reljefas, lygesnė, putlesnė ir stangresnė oda. Procedūra padeda sumodeliuoti veido ovalą, gerina epidermio kokybę ir didina raumenų tonusą. Liftingo efektas yra greitas ir ilgalaikis. Rekomenduojamas 3 procedūrų kursas.

„Kosmetologija nėra paremta stebuklais. Tačiau teisingai ja naudojantis realu pasiekti ir išvysti ypatingus rezultatus nesigriebiant plastinės chirurgijos“, – Philippe Allouche.

Procedūros kaina tik rudens mėnesiais – 80 eur.