Odos priežiūra žiemą – Biologique Recherche
2021-12-03

Odos priežiūra žiemą

Žiema – nedraugiškas metas odai

Šaltis ir permainingas oras neigiamai veikia atviras kūno vietas, o ypač veidą, ausis ir rankas. Vėlyvą rudenį ar žiemą ilgiau pabuvus lauke oda gali parausti, išsausėti, imti šerpetoti, skilinėti. Tiems, kurių oda ypač jautri, gali išsivystyti uždegimas.

Gruodis

Bėrimas (dilgėlinė) ir niežėjimas, atsirandantys išėjus į lauką arba įėjus į šiltą patalpą gali būti alergijos šalčiui simptomais. Šis disbalansas dažniausiai pasireiškia silpnos imuninės sistemos žmonėms, esant lėtinės infekcijos židiniams organizme, disbakteriozei ar virškinimo sistemos sutrikimams.

Pasikeitus oro sąlygoms ne tik lauke, bet ir patalpose, kuriose dėl šildymo ir prasto vėdinimo oras išsausėja, reikia koreguoti odos priežiūrą

Dermo RL

DERMO RL

Šiuo laikotarpiu rekomenduojame rinktis riebesnį kremą (Dermo RL), kurio sudėtyje esantys lipidai ant odos paviršiaus sudaro apsauginį sluoksnį ir taip padeda išsaugoti drėgmę. Kremą tepkite ryte.

Visolastine+

T.E.W.L ir VISOLASTINE +

Nakčiai galite papildomai pridėti TEWL serumą ir pasilepinti Visolastine + drėkinamąja kauke.

Pieneliai

PIENELIAI

Odos valymui puikiai tinka Biologique Recherche pieneliai, nes jie nesuardo odos barjero ir maitina epidermį.

EMULSION RÉNOVATRICE MAINS

EMULSION RÉNOVATRICE MAINS

Šalia lovos turėkite Emulsion Rénovatrice Mains drėkinamąją emulsiją rankoms, ji taps jūsų sąjungininku išlaikant odos glotnumą ir švelnumą.

Masque Biologique Capillaire

BIOLOGIQUE CAPILLAIRE

Kartą per savaitę plaukus palepinkite Biologique Capillaire plaukų kauke. Ji suteiks gyvybingumo ir stiprumo sausiems, trapiems plaukams. Jūsų plaukai spinduliuos sveikatą ir bus labiau atsparūs išorinėms veiksniams.

Be to, nešiokite kepures, šalikus, pirštines, nes jie puikiai saugo nuo šalčio 🙂