KOSMETOLOGĖS PATARIMAI NETOLERUOJANČIOS ODOS PRIEŽIŪRAI – Biologique Recherche
2021-10-13

KOSMETOLOGĖS PATARIMAI NETOLERUOJANČIOS ODOS PRIEŽIŪRAI

Kaip išsiaiškinti: veido oda jautri ar netoleruojanti? Taip pat, kaip suprasti, ar odą reikia intensyviai drėkinti, o gal visų pirma atkurti pažeistą barjerą? „Biologique Recherche“ ekspertų centro kosmetologė Kristina Paulauskienė rekomenduoja atlikti išsamų odos diagnostikos tyrimą SKIN INSTANT LAB aparatu, padėsiantį suprasti, ką šiuo metu patiria jūsų oda ir ko jai labiausiai trūksta. Taip pat ji dalijasi pagrindiniais patarimais, kaip prižiūrėti netoleruojančią veido odą namuose.

Veikite iš vidaus

Patartina subalansuoti žarnyno mikrobiotą, nes tai turi įtakos odos būklei. Maisto papildai „Toleskin [DS]“ teigiamai veikia virškinamojo trakto procesus, vartojant reguliariai, pastebima ir pagerėjusi veido odos būklė.

Prauskite ypač švelniai

Nepatartina trinti ar kitaip grubiai prausti veido odos. Veido odos prausimui kosmetologė rekomenduoja naudoti švelnias prausimo priemones, pavyzdžiui, valomąjį pienelį, turintį raminamąjį, drėkinamąjį ir maitinamąjį poveikį. Netoleruojančios odos negalima sausinti rankšluosčiu, valyti braukiamais judesiais. Rekomenduojamos vienkartinės servetėles, kuriomis reikėtų švelniai priliesti odą ir taip nusausinti.

Serumas ir kaukė

Atlikęs diagnostiką, įvertinęs odos būklę, specialistas galės paskirti priemones, skirtas veikti būtent jūsų veido odos problemą. Tačiau jau dabar kasdienę priežiūros rūtiną galite papildyti drėkinamuoju serumu. Jis suteiks komforto jausmą, padės sustiprinti apsauginį barjerą ir reguliuos TEWL (transepiderminio vandens netekimą).

Dar viena pagalbos odai priemonė namuose – kaukė. Ji neabejotinai pakliūva tarp stipriausiai veikiančių produktų. „Toleskin [M]“ kaukė yra vienkartinė, intensyvaus raminamojo poveikio, nenuplaunama. Kaip dažnai naudoti kaukę turint netoleruojančią odą, klauskite odos specialisto.

Kosmetologe patarimai

Kasdienis veido odos kremas

Raminamasis ir atstatomasis „Toleskin [C]“ kremas kasdieniam naudojimui padeda suvaldyti ūmią netoleruojančios odos būklę ir atkurti odos barjerą. Stebėdamas teigiamus rezultatus, specialistas į priežiūros rutiną padeda įvesti kremą su kitomis odai reikalingomis veikliosiomis savybėmis.

Toleskin veido kremas