Naujienos

2017-06-23

Ko nori moterys šiandien?

Grožio industrijoje sukuriama vis daugiau stebinančių naujovių, tad rūpintis veido oda tampa vis paprasčiau, maloniau ir, be abejo, greičiau. Grožio ekspertai stengiasi moterims pasiūlyti jų poreikius atitinkančių priemonių ir procedūrų. o ko gi nori šiuolaikinės moterys?
Greito ir efektyvaus rezultato.

Tokį gali pasiūlyti aparatinės procedūros. Per trumpą laiką veiksmingai gali būti išsprendžiamos net kelios veido odos problemos. Prancūzų kompanijos „Biologique Recherche“ profesionalų priemonės – itin didelės veikliųjų medžiagų koncentracijos (iki 80 proc.). Pasak „Biologique Recherche“ trenerės bei grožio specialistės Gabrielės Dranginytės, specialia technika įmasažavus jas į odą ir naudojant atitinkamus aparatus, galima pasiekti maksimalių (ir greitų!) rezultatų.

Neskausmingų procedūrų.

Aparatinės procedūros nesukelia skausmo – tokią baimę pasąmoningai jaučia dažna moteris. Patyręs specialistas pagal individualius kliento poreikius gali reguliuoti procedūros intensyvumą, parinkti tinkamiausias priemones. Grožio profesionalai pastebi, kad aparatinės procedūros populiarumu (ir veiksmingumu) mažai kuo nusileidžia injekcinėms. Be to, jos taupo laiką.

Išskirtinio dėmesio.

Kompanijos „Biologique Recherche“ filosofija – individualus požiūris į klientą. Tai reiškia, kad priemonės ir procedūros parenkamos asmeniškai tik tai klientei. „Biologique Recherche“ laboratorija, atsižvelgdama į kylantį aparatinių procedūrų poreikį, sukūrė tris visus odos poreikius patenkinančius prietaisus: „Skin Instant Lab“ odos diagnostikai, „Remodeling Face“ veido kontūrams modeliuoti ir „Micro Puncture Lab“, kuris prilyginamas kosmetinei injekcijų alternatyvai. Jis visiškai nežaloja epidermio, veikia statmenai ir keliais etapais. „Remodeling Face“ veikia odą trimis skirtingais elektros srovės tipais vienu metu ir leidžia iš karto išspręsti kelias problemas: išlygina smulkias raukšleles, koreguoja veido ovalą, skatina odos atsinaujinimą, šalina toksinus, gerina raumenų tonusą. Tinka bet kokiai odos būklei gerinti. Kosmetologė G. Dranginytė siūlo pradėti nuo odos diagnostikos. Naudojant aparatą „Skin Instant Lab“ su 5 trimačio vaizdo matavimo zondais, per 30 min. gaunama visa informacija apie odos būklę. Patogu tai, kad „šio momento“ veido odos diagnostiką esant reikalui galima atlikti ir ant makiažo, tad patogu užsukti kad ir per pietų pertrauką. Procedūra atliekama naudojant specialią programinę įrangą, kuri apdoroja gautus duomenis ir pasiūlo produktų bei procedūrų, tinkamų konkrečiai diagnozuojamai odai.

Kuo ilgiau atrodyti jaunos.

Tačiau tam visai nebūtina gultis po plastikos chirurgų peiliu. „Biologique Recherche“ įsitikinimu, svarbiausia bet kuriuo odos keitimosi etapu tinkama epidermio priežiūra. Išsaugoti odos jaunystę gali padėti aparatinės procedūros bei profesionaliai ir atidžiai pagal odos poreikius parinktos senėjimą lėtinančios (angl. anti-aging) priemonės. Pasaulinės estetinės medicinos tendencijos kaip tik remiasi senėjimą lėtinančia kryptimi: kuriamos naujos, dar efektyvesnės, procedūros, priemonės ir – tai ne mažiau svarbu – abiejų jų poveikį stiprinantys prietaisai, padedantys greičiau džiaugtis rezultatais.

Vešlių plaukų.

Tyrimai rodo, kad beveik 95 proc. moterų nėra patenkintos savo plaukais! Be to, dažną dėl hormonų svyravimų ir pavasarį vargina plaukų slinkimas. Aparatu „Micro-Puncture Lab“ galima atlikti ir galvos odos mezoterapijos procedūrą – po oda mikroinjekcijomis įšvirkščiama akimirksniu pradedančių veikti medžiagų „Cocktail D’actifs Régénérant“ (šis 58 aktyviųjų ingredientų kokteilis, skirtas mezoterapijai, tinka ir veidui, ir plaukams), procedūra visiškai neskausminga ir saugi.