Dovana tėčiui – Biologique Recherche
2022-05-06

Dovana tėčiui

Pasveikinkime mylimus tėčius su Tėčio diena!

Nustebinkime ir pradžiuginkime išskirtinėmis dovanomis. Dažniausiai tėčiai pamiršta pasirūpinti savo sveikata ir grožiu, tačiau mes tai galime padaryti už juos. Puiki savijauta ir pasitikėjimas savimi – dalis jaunatviško ir sveiko tėčio.

Čia Jūs rasite puikių dovanų pasiūlymus kaip nustebinti tėtį šios gražios dienos proga!

Tačiau nepamirškite, kad Jūsų laikas skirtas tėčiui yra neįkainojamas ir to jokia dovana nepakeis kokybiško laiko praleisto kartu. Todėl kviečiame Jus ne tik nustebinti tėtį naudinga dovana, bet ir kartu praleisti nuostabią popietę, dieną ar daugiau.

Dovana teciui

Dovanų idėjos

Odos priežiūros rinkinys

Puiki dovana – odos priežiūros rinkinys vyrams.

Dažnai vyrai numoja ranka į veido odos rutiną arba slapta naudoja savo šeimos moterų naudojamas priemones. Paslaptingai mažėjantis kremo ar prausimosi pienelio kiekis, gali išduoti, kad vyrai nori rūpintis savo oda. Tokiu atveju jam pritaikytos odos priežiūros priemonės būtų puiki dovana ir kelias gražios ir sveikos odos link. O tiems, kurie sako, kad jiems nereikia jokių priemonių, dažnai užtenka tik paraginimo. Todėl odos priežiūros rinkinys vyrams gali būti labai naudinga dovana.

Rinkinį sudaro:

 • Veido prausimosi pienelis, parinktas pagal Odos Būklę.
 • Losjonas P50, kurį taip pat parinksime pagal Jūsų tėčio veido odos būklę.
 • Veido kremas parinktas pagal poreikius ir esamą Odos būklę.
Maisto papildai vyrams

NoAGE man

Pirmieji pokyčiai pasireiškia sulaukus 35 metų ir tampa pastebimi ne tik odoje, plaukuose, bet ir kūne.

Šiai dienai turime galimybę pasirinkti iš begalės įvairiausių preparatų, žadančių jaunystę. Sunku apsispręsti, nesinori apsistatyti krūvomis dėžučių ir buteliukų?

NoAGE men unikalią sudėtį sudaro net 47 vertingi ingredientai, padedantys kovoti su senėjimą skatinančiais procesais, bei išlaikyti tai, ką senėjimas paveikia stipriausiai.

NoAGE man veikia šiuos aspektus:

 • Seksualinę energiją
 • Fizinę ištvermę
 • Susigrąžinamas gyvybingumas
 • Tankūs ir žvilgantys plaukai
 • Elastinga ir lygi oda.
 • Prostatos sveikata.

Dovanų kuponas

Jeigu manote, kad išsirinkti konkrečią dovaną yra sunku arba niekaip negalite apsispręsti, tai galite rinktis dovanų kuponą. Tai– universali dovana, kurią tikrai panaudos ir išsirinks tai kas jam labiausiai patinka arba labiausiai tinka pagal esamą Odos Būklę.

Kaip galima panaudoti kuponą:

 • Kūno ar veido odos procedūra, kurios metu tėtis galės atsipalaiduoti ir pasimėgauti laiku SAU, pamiršti visus rūpesčius ir patirti dar nepatirtas emocijas.
 • Veido odos diagnostika, kurios metu bus galima nustatyti esamą Odos Būklę ir sudaryti odos priežiūros planą, parinkti tinkamus produktus.
 • Įsigyti odos priežiūros priemonių, kurios bus parenkamos atsižvelgus į esamą Odos Būklę.

REMODELING FACE®: valymo ir drėkinimo procedūra vyrams

Procedūra turi antibakterinį poveikį, pagerina odos regeneracijos ir valymosi procesus. Tai puiki prevencinė priemonė nuo inkštirų susidarymo, barzdos plaukelių įauginėjimo. Naudojami produktai turi stiprų raminantį ir drėkinantį poveikį nuolatinio odos skutimo sukeltam sudirginimui mažinti. Procedūra turi patempiantį, priešraukšlinį poveikį, mažina nuovargio ženklus, yra neskausminga ir atliekama visais metų laikais.

P50 250ml

Lotion P50

Daugiafunkcinis losjonas

Kasdienei vyrų odos priežiūrai rekomenduojame Lotion P50 losjoną. Šis daugiafunkcinis losjonas efektyviai kovoja su plaukų įauginėjimu, šalina negyvas odos ląsteles ir nešvarumus. Valo odą ir normalizuoja riebalinių liaukų sekreciją. Atnaujina ir drėkina, pastebimai pagerina bendrą odos būklę.

GRIFFONIA & L-TYROSINE

GRIFFONIA & L-TYROSINE

Svorio padidėjimas gali būti maisto priklausomybės rezultatas. Tokiais atvejais tam tikros lieknėjimo programos yra neveiksmingos, nes jos reikalauja daug pastangų ir motyvacijos. Motyvacija yra susijusi su nervų sistema, kuri, savo ruožtu, yra tiesiogiai susijusi su psichologine būsena (su mūsų jausmais ir emocijomis).

Mokslinis interesas auga, kalbant apie maisto priklausomybės sąvoką, žinant narkomanijos ir persivalgymo neurobiologinius ir žalingų įpročių elgesio panašumus.  Maisto troškimas (rajumas) nereiškia natūralaus maitinimosi poreikio patenkinimo, o nuolat pasikartojantis apsirijimas gali būti svorio padidėjimo priežastimi.  Ši maitinimosi patologija gali būti išmokto elgesio, kai orientuojamasi į valgymo jutiminius aspektus arba psichologinių mechanizmų, susijusių su emocijomis, pasekmė. Taigi, kai kurie tyrėjai mato angliavandenių vartojimą, kaip norą pagerinti nuotaiką, pagrindinis mechanizmas tam tikslui yra padidinti serotonino kiekį smegenyse (medžiaga, kuri vaidina svarbų vaidmenį nuotaikai ir apetitui).

Biologique Recherche nusprendė sujungti tokius aktyvius ingredientus , kad maisto papildas skatintų neuromediatorių (dopamino, serotonino ir noradrenalino, kurie reguliuoja nuotaiką ir motyvaciją) sintezę geresniam maisto potraukio valdymui, gerintų mūsų savijautą, padėtų kontroliuoti apetitą, reguliuotų nuotaiką ir miegą.

μ-Fill PIGM 400

μ-Fill PIGM 400 pleistrai

Vyrams, kurie turi pigmentinių dėmių ir nori su jomis kovoti.

µ-Fill PIGM 400“ yra technologinė naujovė, nukreipta į gilų lokalios pigmentacijos pažeidimų gydymą. Oda tampa šviesesnė, susivienodina spalva. Šie vienkartiniai pleistrai, padengti mikrokūgiais, susideda iš 100% sukietėjusių veikliųjų medžiagų ir hialurono rūgšties, kuri veikia kaip šių ingredientų vektorius. Dėl to jie gali neskausmingai prasiskverbti į giliausius epidermio sluoksnius, kur jie visiškai ištirpsta, kad išlaisvintų ir paskleistų veikliąsias medžiagas kuo arčiau melanocitų.

Complexe Cegaba+Bioproline

Stiprinamasis ANTI-AGE plaukų kompleksas kovojantis su plaukų slinkimu.

Gydomasis serumas, kuris apsaugo nuo plaukų slinkimo, pailgina plaukų gyvavimo ciklą ir skatina naujų plaukų augimą. Ši priežiūra suteikia energijos, didina plaukų tankumą, maitina ir stiprina šaknis. Puikiai tinka vyrams, turintiems androgeginę alopeciją ar tiems, kurie pastebi padidėjusį plaukų slinkimą ar norėtų sustiprinti plaukus.

BIOLOGIQUE RECHERCHE ekspertų centras
DARBO LAIKAS
I-V 9.30-20.00
VI  9.30-17.00