Dovana – papildomas PLATYSMA modulis – Biologique Recherche
2021-12-21

Dovana – papildomas PLATYSMA modulis

Du moduliai už vieno kainą!

Hormonai, gravitacija ir svorio padidėjimas turi įtakos odos suglebimui. Nors šis reiškinys nevienodai paveikia visas kūno vietas, jis ypač ryškus ir negražus apatinėje veido dalyje. Sprendimas – MENTONIERE + PLATYSMA veido moduliai.

Laikas pasirūpinti savo veido, o ypač apatinės jo dalies oda. Kviečiame mėgautis Biologique Recherche procedūromis, išbandyti papildomą* MENTONIERE modulį ir dovanų gauti PLATYSMA modulį.

*MENTONIERE modulį reikia derinti prie pasirinktos procedūros.

Pasiūlymas galioja nuo sausio 15 dienos iki kovo 7 dienos. 

Kviečiame registruotis jau dabar ir pavasarį pasitikti su dailiu veido ovalu!

Kas yra MENTONIERE modulis?

Tai priedas prie Biologique Recherche procedūros, kurio metu, naudojantis Remodeling Face aparatu yra stimuliuojama po smakru esanti  riebalų, odos sankaupa (pagurklis).

Aiškesnė ovalo linija. Smakro dirželis padeda koreguoti apatinę veido dalį ir kaklą, suteikiant stiprų lyginamąjį ir tonizuojamąjį poveikį, kad būtų užtikrintas greitas ir ilgalaikis veido ovalo pakėlimas.

KAS YRA PLATYSMA?

Įkvėpta medicininės-kosmetinės liftingo technikos, Biologique Recherche sukūrė PLATYSMA. Sprendimas nuo suglebimo, ši kaukė kovoja su odos ptoze ir koreguoja veido kontūrą.

Mūsų veido priežiūros procedūros

Paslaugų kainos

 1. 1
  PROCEDŪROS PAGAL ODOS BŪKLĘ©

  PROCEDŪRA RESTRUCTURANT ET LISSANT – 75 MIN

  Atkuriamoji procedūra, tonizuojanti epidermį, tinkama visoms Odos Būklėms©. Ši priežiūra turi drenuojamąjį poveikį odai, lygina ir stangrina Jūsų veidą, kaklą ir iškirptės sritį.

  Kaina: 95 EUR


  PROCEDŪRA MC110 – 75 MIN

  Priešraukšlinė procedūra, sukurta blausiai, negyvybingai Odos Būklei©. Lygina epidermį, užpildo raukšles, audiniams suteikia tūrio, skatina odos regeneraciją, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą.

  Kaina: 95 EUR


  PROCEDŪRA LIFT C.V.S. – 75 MIN

  Šveičiamoji ir liftinguojamoji procedūra, sukurta brandžiai Odos Būklei©. Modeliuojamoji masažo technika formuoja veido ovalą ir dailina bei stangrina odą.

  Kaina: 95 EUR


  PROCEDŪRA EXFOLIANT P50 VISAGE – 75 MIN

  Šveičiamoji ir regeneruojamoji procedūra keratinizuotai Odos Būklei©. Suvienodina odos spalvą, suteikia veidui lygų paviršių ir švytėjimo.

  Kaina: 95 EUR


  PROCEDŪRA PEELING AUX ACIDES DE FRUITS – 75 MIN

  Šveičiamoji ir regeneruojamoji procedūra raukšlėtai, blausiai ir storai Odos Būklei©. Glotnesnė ir švaresnė oda.

  Kaina: 95 EUR


  PROCEDŪRA BOOSTER VIP O2 – 75 MIN

  Procedūra detoksikuoja ir stimuliuoja epidermį bei oksigenuoja užsiteršusios, papilkėjusios Odos Būklės© audinius. Atgaivina, suteikia švytėjimo ir skaistumo odai.

  Kaina: 95 EUR

 2. 2
  Remodeling Face procedūros

  ALTERNATYVA MECHANINIAM VEIDO VALYMUI – 45 MIN

  Remodeling Face giluminis veido valymas tinka visiems odos tipams tiek moterims, tiek vyrams ar paaugliams. Jį atlikti rekomenduojama bet kuriuo metų laiku. Procedūros metu nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės, stimuliuojama kraujo apytaka, oda prisotinama deguonimi, ji akimirksniu tampa lygesnė ir žymiai sveikesnė.

  Valant odą su „Remodeling Face“ nelieka randelių, todėl nėra tikimybės, kad atsiras pigmentinių dėmių. Saugiai atliekama procedūra užkerta kelią infekcijų ir užkrėtimų atsiradimui. Svarbu, kad aparatas padeda reguliuoti riebalinių odos liaukų veiklą ir užkuria dezinkrustacijos procesą arba, kitaip tariant, visus mūsų odoje esančius nešvarumus priverčia pasišalinti.

  Kaina: 70 EUR


   

  REMODELING FACE KLASIKINĖ PROCEDŪRA – 60 MIN

  Atliekant procedūrą naudojamos jonizuotos medžiagos su galvanine elektros srove, kuri pagerina šių medžiagų skvarbą į odą. Priemonės gali būti ne tik valančios, bet ir stipriai drėkinančios, stangrinančios, skaistinančios – atsižvelgiant į tai, kokio rezultato siekiama. Galvaninė srovė plečia kraujagysles, padeda odai apsirūpinti deguonimi ir taip gerina odos paviršiaus tekstūrą. Kartu su galvanine dirba ir vidutinio dažnio elektros srovė, atsakinga už raumenų darbo stimuliaciją. Oda po procedūros atrodo putlesnė ir gyvybingesnė.

  Kaina: 80 EUR


  REMODELING FACE LIFTINGO PROCEDŪRA – 70 MIN

  Koreguojant srovių intensyvumą galima užprogramuoti aparatą didesniam darbui su veido raumenimis ir atlikti stangrinimo (angl. lifting) procedūrą. Rezultatas – geresnis odos reljefas, lygesnė, putlesnė ir stangresnė oda. Procedūra padeda sumodeliuoti veido ovalą, gerina epidermio kokybę ir didina raumenų tonusą. Liftingo efektas yra greitas ir ilgalaikis.

  Kaina: 105 EUR


  PAŽANGI VEIDO PROCEDŪRA SU ELEKTROSTIMULIACIJA – 90 MIN

  Išskirtinė procedūra, kurios metu derinami Biologique Recherche speciali masažinė technika ir Remodeling Face aparatas. Kompleksinė priežiūra iš naujo formuojanti ir koreguojanti veido bruožus.

  Kaina: 115 EUR


  PRABANGI DVIGUBO LIFTINGO PROCEDŪRA – 105 MIN

  Vienu metu naudojamos trijų rūšių elektros srovės leidžia išspręsti daugelį odos problemų iš karto: išlyginamos raukšlelės, koreguojamas veido ovalas, skatinamas odos atsinaujinimas, šalinami toksinai, gerinamas raumenų tonusas. Reguliuojant aparato parametrus kontroliuojamas korekcijų intensyvumas tiek odoje, tiek raumenyse. Aparatas veikia kartu su ekskliuzyviniais Biologique Recherche produktais. Šis derinys užtikrina maksimalų procedūrų efektyvumą ir suteikia ilgalaikius rezultatus.

  Kaina: 135 EUR

 3. 3
  PROCEDŪRA VYRAMS

  VALYMO IR DRĖKINIMO PROCEDŪRA VYRAMS – 70 MIN

  Procedūra turi antibakterinį poveikį, pagerina odos regeneracijos ir valymosi procesus. Tai puiki prevencinė priemonė nuo inkštirų susidarymo, barzdos plaukelių įauginėjimo. Naudojami produktai turi stiprų raminantį ir drėkinantį poveikį nuolatinio odos skutimo sukeltam sudirginimui mažinti. Procedūra turi patempiantį, priešraukšlinį poveikį, mažina nuovargio ženklus, yra neskausminga ir atliekama visais metų laikais.

  Kaina: 89 EUR

 4. 4
  MEZOTERAPIJA

  VEIDO MEZOTERAPIJA – 60 MIN

  Intensyvi procedūra, kuri suaktyvina kolageno gamybą per epidermio mikrostimuliaciją ir padeda kovoti su priešlaikiniais odos senėjimo požymiais.

  Kaina: 120 EUR

Mūsų filosofija

Mes dirbame pagal metodologiją, nukreiptą į individualius kliento poreikius, ir tai leidžia mums efektyviai spręsti įvairias odos problemas. Mes turime suprasti epidermio mums siunčiamas žinutes ir nuolatos koreguoti priežiūrą, kad iš karto būtų matomi rezultatai. Sutelkdami dėmesį į odos apsaugą ir atkūrimą, tiek produktų naudojime, tiek atliekant procedūras, mes galime sukurti daug tvirtesnį epidermį. Subalansuotas ir sustiprintas epidermis yra sveikos, spindinčios odos pagrindas.

Globalus požiūris į odą

Klinikinis požiūris į odos priežiūrą, gryni, koncentruoti, mažai apdoroti produktai, sudėtingos formulės, originalūs ir griežti protokolai – visa tai būdinga Biologique Recherche, todėl jos paveiki metodologija garsėja nepriekaištinga reputacija.

Asmeniniams poreikiams pritaikytų procedūrų sėkmė yra susijusi su unikalia metodika, pagrįsta trimis etapais: kiekviena procedūra prasideda vertinimo etapu, toliau seka paruošimo etapas, kuomet oda ruošiama paskutiniam – gydymo etapui.

Dermokosmetinis odos vertinimas

Kiekvieno žmogaus odos būklė yra skirtinga, dienos metu ji pakinta ir skirtinguose veido plotuose. Mes vartojame terminą Odos Būklė©, nes odos skirstymas į normalią, sausą ir riebią suteikia labai ribotą fiziologinį apibrėžimą.

Biologique Recherche metodologijos kertinis akmuo – Skin Instant Lab® aparatas. Jis padeda parinkti tinkamiausią gydymą kiekvienam klientui ir leidžia dinamiškai stebėti gydymo procesą.

REGISTRACIJA

Išankstinė registracija.

BIOLOGIQUE RECHERCHE ekspertų centras
DARBO LAIKAS
I-V 9.30-20.00
VI  9.30-17.00