BIOLOGIQUE RECHERCHE CENTRAS – Biologique Recherche

Mūsų veido priežiūros procedūros

Išskirtinė individuali priežiūra

Personalizuotas požiūris į klientą – veiksmingiausiai odą puoselėja produktai, parinkti įvertinus jos esamą būklę. Netinkamas gydymas gali sukelti naujus disbalansus arba iš naujo suaktyvinti senus. Daugybė veiksnių, tokių kaip klimatas, temperatūra, tarša, stresas, hormonai ir amžius, turi poveikį odai. Biologique Recherche metodologija gydo epidermį atsižvelgiant į kiekvieną iš šių veiksnių ir jų evoliuciją. Biologique Recherche specialistai gali patarti tiek vyrams, tiek moterims apie gydymą, kuris labiausiai tinka jų Odos Būklei©.

Paslaugų kainos

 1. 1
  DIAGNOSTIKA

  SKIN INSTANT LAB – 30 MIN

  Skin Instant© Lab yra unikali analizės, diagnostikos, produktų ir gydymo parinkimo sistema. Ji taip pat padeda stebėti vykstančius Odos Būklės© pakitimus ir laiku koreguoti siūlomą priežiūrą ir gydymą.

  Kaina 25 EUR


  VISIOLAB© kartu su SKIN INSTANT© LAB – 45 MIN

  VisioLab© yra įrankis, puikiai papildantis Skin Instant© Lab, moksliškai fotografuoja veidą aukšta skiriamąja geba ir analizuoja jo komponentus. Rezultatai apskaičiuojami realiuoju laiku, kad Biologique Recherche ekspertas galėtų juos iškart išaiškinti. Tai padeda tobulinti skiriamų produktų derinius ir profesionalias procedūras, pritaikant individualiai Odos Būklei©.

  Kaina 35 EUR


  Mano grožio DNR

  Tiksli jūsų genomo analizė, leidžianti geriau suprasti jūsų genetinius polinkius ir atitinkamai suasmeninti jūsų odos priežiūros protokolą.

  Naudojant DNR mėginių ėmimo rinkinį, mes analizuojame jūsų odą per 14 skirtingų kriterijų, susijusių su senėjimu, jautrumu saulės spinduliams ir aplinkos veiksniams bei jūsų odos paviršiumi.

  Kaina 280 EUR

 2. 2
  PARUOŠIAMOJI

  PARUOŠIAMOJI VEIDO PROCEDŪRA PAGAL ODOS BŪKLĘ – 45 MIN

  Odos pusiausvyrą atstatanti procedūra, skirta labai išbalansuotai Odos Būklei©. Priklausomai nuo odos poreikių pasirenkamos priemonės odai valyti, raminti, aprūpinti deguonimi arba lipidais, gaivinti, šviesinti, drėkinti, patempti, suteikti tonuso, vienodinti veido spalvą, gerinti odos struktūrą, skatinti regeneracijos procesus ir tt.

  Kaina: 73 EUR

 3. 3
  PROCEDŪROS PAGAL ODOS BŪKLĘ©

  PROCEDŪRA RESTRUCTURANT ET LISSANT – 75 MIN

  Atkuriamoji procedūra, tonizuojanti epidermį, tinkama visoms Odos Būklėms©. Ši priežiūra turi drenuojamąjį poveikį odai, lygina ir stangrina Jūsų veidą, kaklą ir iškirptės sritį.

  Kaina: 99 EUR


  PROCEDŪRA MC110 – 75 MIN

  Priešraukšlinė procedūra, sukurta blausiai, negyvybingai Odos Būklei©. Lygina epidermį, užpildo raukšles, audiniams suteikia tūrio, skatina odos regeneraciją, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą.

  Kaina: 99 EUR


  PROCEDŪRA LIFT C.V.S. – 75 MIN

  Šveičiamoji ir liftinguojamoji procedūra, sukurta brandžiai Odos Būklei©. Modeliuojamoji masažo technika formuoja veido ovalą ir dailina bei stangrina odą.

  Kaina: 99 EUR


  PROCEDŪRA EXFOLIANT P50 VISAGE – 75 MIN

  Šveičiamoji ir regeneruojamoji procedūra keratinizuotai Odos Būklei©. Suvienodina odos spalvą, suteikia veidui lygų paviršių ir švytėjimo.

  Kaina: 99 EUR


  PROCEDŪRA PEELING AUX ACIDES DE FRUITS – 75 MIN

  Šveičiamoji ir regeneruojamoji procedūra raukšlėtai, blausiai ir storai Odos Būklei©. Glotnesnė ir švaresnė oda.

  Kaina: 99 EUR


  PROCEDŪRA BOOSTER VIP O2 – 75 MIN

  Procedūra detoksikuoja ir stimuliuoja epidermį bei oksigenuoja užsiteršusios, papilkėjusios Odos Būklės© audinius. Atgaivina, suteikia švytėjimo ir skaistumo odai.

  Kaina: 99 EUR

 4. 4
  Remodeling Face procedūros

  ALTERNATYVA MECHANINIAM VEIDO VALYMUI – 45 MIN

  Remodeling Face giluminis veido valymas tinka visiems odos tipams tiek moterims, tiek vyrams ar paaugliams. Jį atlikti rekomenduojama bet kuriuo metų laiku. Procedūros metu nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės, stimuliuojama kraujo apytaka, oda prisotinama deguonimi, ji akimirksniu tampa lygesnė ir žymiai sveikesnė.

  Valant odą su „Remodeling Face“ nelieka randelių, todėl nėra tikimybės, kad atsiras pigmentinių dėmių. Saugiai atliekama procedūra užkerta kelią infekcijų ir užkrėtimų atsiradimui. Svarbu, kad aparatas padeda reguliuoti riebalinių odos liaukų veiklą ir užkuria dezinkrustacijos procesą arba, kitaip tariant, visus mūsų odoje esančius nešvarumus priverčia pasišalinti.

  Kaina: 70 EUR


   

  REMODELING FACE KLASIKINĖ PROCEDŪRA – 60 MIN

  Atliekant procedūrą naudojamos jonizuotos medžiagos su galvanine elektros srove, kuri pagerina šių medžiagų skvarbą į odą. Priemonės gali būti ne tik valančios, bet ir stipriai drėkinančios, stangrinančios, skaistinančios – atsižvelgiant į tai, kokio rezultato siekiama. Galvaninė srovė plečia kraujagysles, padeda odai apsirūpinti deguonimi ir taip gerina odos paviršiaus tekstūrą. Kartu su galvanine dirba ir vidutinio dažnio elektros srovė, atsakinga už raumenų darbo stimuliaciją. Oda po procedūros atrodo putlesnė ir gyvybingesnė.

  Kaina: 83 EUR


  REMODELING FACE LIFTINGO PROCEDŪRA – 70 MIN

  Koreguojant srovių intensyvumą galima užprogramuoti aparatą didesniam darbui su veido raumenimis ir atlikti stangrinimo (angl. lifting) procedūrą. Rezultatas – geresnis odos reljefas, lygesnė, putlesnė ir stangresnė oda. Procedūra padeda sumodeliuoti veido ovalą, gerina epidermio kokybę ir didina raumenų tonusą. Liftingo efektas yra greitas ir ilgalaikis.

  Kaina: 109 EUR


  PAŽANGI VEIDO PROCEDŪRA SU ELEKTROSTIMULIACIJA – 90 MIN

  Išskirtinė procedūra, kurios metu derinami Biologique Recherche speciali masažinė technika ir Remodeling Face aparatas. Kompleksinė priežiūra iš naujo formuojanti ir koreguojanti veido bruožus.

  Kaina: 119 EUR


  PRABANGI DVIGUBO LIFTINGO PROCEDŪRA – 107 MIN

  Vienu metu naudojamos trijų rūšių elektros srovės leidžia išspręsti daugelį odos problemų iš karto: išlyginamos raukšlelės, koreguojamas veido ovalas, skatinamas odos atsinaujinimas, šalinami toksinai, gerinamas raumenų tonusas. Reguliuojant aparato parametrus kontroliuojamas korekcijų intensyvumas tiek odoje, tiek raumenyse. Aparatas veikia kartu su ekskliuzyviniais Biologique Recherche produktais. Šis derinys užtikrina maksimalų procedūrų efektyvumą ir suteikia ilgalaikius rezultatus.

  Kaina: 139 EUR

 5. 5
  PROCEDŪRA VYRAMS

  VALYMO IR DRĖKINIMO PROCEDŪRA VYRAMS – 70 MIN

  Procedūra turi antibakterinį poveikį, pagerina odos regeneracijos ir valymosi procesus. Tai puiki prevencinė priemonė nuo inkštirų susidarymo, barzdos plaukelių įauginėjimo. Naudojami produktai turi stiprų raminantį ir drėkinantį poveikį nuolatinio odos skutimo sukeltam sudirginimui mažinti. Procedūra turi patempiantį, priešraukšlinį poveikį, mažina nuovargio ženklus, yra neskausminga ir atliekama visais metų laikais.

  Kaina: 89 EUR

 6. 6
  TOLESKIN

  TOLESKIN – 90 MIN

  Toleskin procedūra specialiai sukurta netoleruojančioms Odos Būklėms© – epidermiams, kuriuos reikia nuraminti ir atstatyti. Naujausia procedūra taip pat skirta tam tikrais momentais, kai mūsų oda susiduria su krizinėmis situacijomis: esant atopiniam dermatitui, po operacijų, taikant medicininį-estetinį gydymą, esant onkologiniams susirgimams ir po jų. Taip pat idealiai tinka po stiprių nudegimų saulėje.

  Kaina: 130 EUR

 7. 7
  SECONDE PEAU

  SECONDE PEAU PROCEDŪRA – 60 MIN

  Pirma pasaulyje tarp profesionalių grožio produktų regeneruojamoji ir liftinguojamoji procedūra, kurios metu naudojama 80% farmacinio laipsnio hialurono rūgšties sudėtyje turinti kaukė ir serumas. Ši priežiūra skirta pakitusiai Odos Būklei©. Rekomenduojame 3 procedūrų kursą su savaitės intervalu, po jo – kas tris mėnesius.

  Kaina: 225 EUR

 8. 8
  MEZOTERAPIJA

  VEIDO MEZOTERAPIJA – 60 MIN

  Intensyvi procedūra, kuri suaktyvina kolageno gamybą per epidermio mikrostimuliaciją ir padeda kovoti su priešlaikiniais odos senėjimo požymiais.

  Kaina: 135 EUR

 9. 9
  PRIEŠ IR POOPERACINĖ PRIEŽIŪRA

  Mes galime sukurti Jums specialią odos priežiūros programą pagal atliktų ar planuojamų atlikti kosmetinių procedūrų planą. Mūsų programos padeda paruošti odą ir užtikrinti geriausius galimus rezultatus bei paspartinti gijimo procesus.

 10. 10
  PAPILDOMI PASIRINKIMAI PRIE PROCEDŪROS

  ANTIPIGMENTINIS MODULIS / ANTIPIGMENT MODULE – 30 MIN

  „Vakarinio išėjimo“ kaukė suteikia švytėjimo odai, mažina pigmentinių dėmių matomumą, tinka nevienodos spalvos ir papilkėjusiai Odos Būklei©.

  Kaina: 30 EUR


  PAAKIŲ MODULIS / EYE CONTOUR MODULE – 30 MIN

  Akimirksniu sumažina nuovargio ir senėjimo žymes akių kontūro srityje, mažina paraudimą virš ir po akimis, minkština ir pakelia raukšles bei smulkias linijas, atsiradusias dėl odos išsausėjimo, šviesina tamsius paakius ir išryškina akis, suteikia šviežumo ir lengvumo jausmą. Rekomenduojamas pavargusiai Odos Būklei©, kai yra patinimų po akimis.

  Kaina: 30 EUR


  LAKŠTINĖ KAUKĖ / CO-FACTORS MODULE – 30 MIN

  Norėdami gauti dar daugiau matomus rezultatus, galite pridėti kaukę, iš anksto pripildytą veikliosiomis medžiagomis, kuri prisitaiko prie jūsų veido formos individualiam intensyviam gydymui.

  Kaina: 45 EUR


  ELEKTROPORACIJA / ELECTROPORATION – 30 MIN

  Naudojant Remodeling Face© su elektroporacija, aukšto dažnio impulsine srove, išorinis epidermio sluoksnis tampa labiau pralaidus ir padidėja aukštos veikliųjų medžiagų koncentracijos serumo biologinis prieinamumas. 

  Kaina: 30/65 EUR


  MENTONNIERE APATINĖS VEIDO DALIES LIFTINGAS / LOWER PART FACE LIFTING – 30 MIN

  Aiškesnė ovalo linija. Smakro dirželis padeda koreguoti apatinę veido dalį ir kaklą, suteikiant stiprų lyginamąjį ir tonizuojamąjį poveikį, kad būtų užtikrintas greitas ir ilgalaikis veido ovalo pakėlimas.

  Kaina: 65 EUR

 11. 11
  KOBIDO masažas

  I ir II lygio KOBIDO masažas – trukmė 1val

  Greitais, smūginiais, ritmiškais prisilietimais yra stimuliuojama nervų sistema, atkuriama kraujo ir limfos apykaita, raumenys sutvirtinami ir tonizuojami, o veidą pasiekianti energijos srovė subalansuojama ir sustiprinama.

  Kaina: 50 EUR

  I, II ir III lygio KOBIDO masažas – trukmė 1val 30min

  Visų III lygių Kobido masažas apjungia I, II lygio masažą bei papildomą veido ir galvos taškinę techniką.

  Kaina: 70 EUR

Mūsų kūno priežiūros procedūros

Išskirtinė individuali priežiūra

Dėl natūralių fiziologinių priežasčių kūno epidermis yra jautresnis dehidratacijai nei veido, nes jame yra mažesnis riebalinių liaukų tankis. Epidermį taip pat gali paveikti ženklūs svorio svyravimai, dėl kurių sumažėja jo tvirtumas. Pagrindinė mūsų užduotis – atkurti išbalansuotas natūralias odos funkcijas ir jas sustiprinti, kad oda taptų sveika ir harmoninga. Remdamasi savo patirtimi, BR išplėtė individualų požiūrį į kūną, siekiant detoksikuoti, formuoti, tonizuoti ir stangrinti, kad atkurtų labiau subalansuotą siluetą, lygią odą, lengvas kojas.

Paslaugų kainos

 1. 1
  PARUOŠIAMOJI KŪNO PROCEDŪRA - 45 MIN

  Šveičia, regeneruoja, drėkina / drenuoja ir atpalaiduoja.

  Kaina: 55 EUR

 2. 2
  PROCEDŪRA PAGAL INDIVIDUALIUS ODOS POREIKIUS - 60 MIN

  Priklausomai nuo Odos Būklės©, procedūra gali būti atpalaiduojamoji ir drenuojamoji / liekninamoji / atkuriamoji ir mažinanti raudonų strijų uždegimą bei baltųjų strijų žymes.

  Kaina: 70 EUR

 3. 3
  PROCEDŪRA PAGAL INDIVIDUALIUS ODOS POREIKIUS - 90 MIN

  Stangrinamoji ir tonizuojamoji priežiūra arba valomoji ir detoksikuojamoji priežiūra.

  Kaina: 110 EUR

 4. 4
  RANKŲ PROCEDŪRA - 45 MIN

  Gaivinamoji / balinamoji.

  Kaina: 30 EUR

 5. 5
  PĖDŲ PROCEDŪRA

  Sausoms, pažeistoms arba jautrioms ir nuo hiperhidrozės kenčiančioms pėdoms.  

  Kaina: 40 EUR

 6. 6
  Galvos ir pečių juostos masažas

  Galvos ir pečių juostos masažai veiksmingai šalina nuovargį, padidėjusį jautrumą, nemigą, stresą, gerina kraujo apytaką, atpalaiduoja raumenis ir ramina nervinę sistemą.

  Trukmė 30 min.

  Kaina: 29 EUR

 7. 7
  Nugaros masažas

  Nugaros masažas pašalina raumenų bei emocinę įtampą, suteikia žvalumo, stimuliuoja kraujo bei limfos apytaką, pagreitina prakaito ir riebalinių liaukų veiklą. Nugaros masažas padeda išlaikyti gerą savijautą, nes masažuojant stambiuosius nugaros raumenis, pagerėja visos jų atliekamos funkcijos: judesiai tampa tikslesni, padidėja darbingumas.

  Rekomenduojamas esant padidėjusiai įtampai bei nuovargiui, norint fiziškai sustiprėti.

  Trukmė 30 min.

  Kaina: 29 EUR

 8. 8
  Viso kūno masažas

  Profesionaliai ir efektyviai atliktas masažas atpalaiduoja ir nuramina, stiprina imunitetą ir padeda pasijusti geriau. Masažas gali išspręsti daugybę problemų. Jis šalina raumenų, sąnarių, galvos skausmus, gerina kraujotaką, limfotaką ir virškinimą, šalina kojų patinimą, koreguoja laikyseną, šalina miego sutrikimus.

  Leiskite sau atsipalaiduoti bei užsimiršti ir mėgaukitės maloniais prisilietimais.

  Trukmė 60 min.

  Kaina: 59 EUR

Mūsų plaukų ir galvos odos priežiūros procedūros

Išskirtinė individuali priežiūra

Biologique Recherche savo ilgametes žinias taiko ne tik veido ir kūno priežiūroje, bet ir rūpinasi klientų plaukais bei galvos oda. Išpuoselėti produktai ir kruopščiai atrinktos jų sudedamosios dalys bei išskirtinės masažinės technikos ir moderni įranga padeda pasiekti stulbinamų rezultatų kabinete ir namuose.

Paslaugų kainos

 1. 1
  PLAUKŲ IR GALVOS ODOS DIAGNOSTIKA

  PLAUKŲ IR GALVOS ODOS DIAGNOSTIKA

  Mūsų individualus požiūris į klientą ir išsami diagnostikos sistema, įskaitant klausimyną ir vizualinį tyrimą, padeda nustatyti Jūsų Plaukų ir Galvos Odos Būklę©. Atlikus šį tyrimą – sudėliojamas odos ir plaukų priežiūros planas.

  Diagnostikos trukmė: 30 min

  Kaina: 35 EUR

 2. 2
  PROCEDŪRA PAGAL PLAUKŲ IR GALVOS ODOS BŪKLĘ - 75 MIN

  SEBO-REGULIUOJANTI IR RIEBIŲJŲ PLEISKANŲ BALANSUOJAMOJI PRIEŽIŪRA – 75 MIN

  Procedūra, skirta švelniai išvalyti galvos odą, sumažinti ir reguliuoti riebalų gamybą.
  Procedūros metu yra pašalinami nešvarumai nuo galvos odos, reguliuojamas riebalų išsiskyrimą ir subalansuojama riebalinių liaukų veikla, o po procedūros jaučiamas lengvumo bei švarumo pojūtis. Procedūros metu visos priemonės yra parenkamos individualiai, atsižvelgus į kliento Plauko ir Galvos Odos Būklę.
  Pašalinus negyvas odos ląsteles ir nešvarumus, suaktyvėja galvos odos kraujotaka, skatinamas plaukų augimas, nes jokie nešvarumai netrukdo jiems augti.

  Procedūros trukmė: 60 min + 15 min plaukų džiovinimas.

  Kaina: 89 EUR


  DEGUONIMI PRISOTINANTI PRIEŽIŪRA – 75 MIN

  Procedūros metu švelniai pašalinami nešvarumai iš plauko ir galvos odos, sukuriama apsauga nuo aplinkos poveikio, paskatinamas oksigenacijos procesas. Deguoninė procedūra padeda suaktyvinti kraujotaką, atkuria galvos odos ir plaukų drėgmės balansą, gerina plauko struktūrą, skatina jų augimą, pakelia plaukus nuo šaknų bei suteikia jiems žvilgesio.

  Procedūros trukmė: 60 min + 15 min plaukų džiovinimas.

  Kaina: 89 EUR


  STIPRINAMOJI PRIEŽIŪRA – 75 MIN

  Procedūra skirta silpniems, nualintiems plaukams, kuriems reikia atstatymo ir stiprinimo.
  Procedūros metu naudojamos priemonės, kurios pašalina negyvas odos ląsteles, švelniai eksfolijuoja galvos odą, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, stiprina plauko struktūrą. Po procedūros plaukai tampa lengvi ir purūs, sugrąžinamas natūralus žvilgesys. Plaukas įgauna tvirtumo, mažiau slenka bei lūžinėja.

  Procedūros trukmė: 60 min + 15 min plaukų džiovinimas.

  Kaina: 89 EUR

   


  SAUSŲJŲ PLEISKANŲ BALANSUOJAMOJI PRIEŽIŪRA – 75 MIN

  Procedūra skirta kovoti sausų pleiskanų problema. Procedūros metu švelniai eksfolijuojama galvos oda, pašalinamos negyvos odos ląstelės bei nešvarumai. Naudojamos priemonės, kurios padeda subalansuoti ir stiprinti galvos odą bei plauko struktūrą. Po procedūros jaučiamas švaros pojūtis, plaukų lengvumas bei matomas žvilgesys.

  Procedūros trukmė: 60 min + 15 min plaukų džiovinimas.

  Kaina: 89 EUR

 3. 3
  GALVOS ODOS PROCEDŪRŲ PAGAL BŪKLĘ kursas

  Procedūrų kursas pagal Plaukų ir galvos Odos Būklę©. Norintiems visapusiškai atstatyti ir pagerinti savo Plaukų ir galvos Odos Būklę, siūlome rinktis visą procedūrų kursą. Kurso metu bus atliekamos Jums individualiai parinktos procedūros ir produktai. 

  Kaina:

  5 x 60 minučių – 401 EUR

  10 x 60 minučių – 712 EUR.

 4. 4
  GALVOS ODOS PROCEDŪRA su Micro-Puncture Lab© (mezoterapija) - 90 MIN

  GALVOS ODOS PROCEDŪRA su Micro-Puncture Lab© (mezoterapija) – 90 MIN

  Procedūra, kuri tinka daugeliui Plaukų ir Galvos Odos  būklių savininkams, ypač  rekomenduojama tiems, kuriems yra padidėjęs plaukų slinkimas. Procedūros metu galvos oda yra praturtinama veikliosiomis medžiagomis, kurios sumažina plaukų slinkimą, paskatina naujų plaukų augimą, kovoja su amžiaus padaryta žala. Procedūros metu neinvaziniu būdu yra įvedamas koktailis d’Actifs regenerants. Kuris padeda paskatinti galvos odos regeneraciją, stimuliuoja kraujotaką, energizuoja bei prisotina vitaminais ir mineralais. Po procedūros jaučiamas plaukų purumas, galvos odos kraujotakos suaktyvėjimas.

  Procedūros trukmė: 90 min.

  1 procedūros kaina: 149 EUR

  Procedūrų su Micro-Puncture Lab© kursas (5 procedūros): 596 EUR

 5. 5
  GALVOS MASAŽAS

  GALVOS MASAŽAS

  Visiškam kūno ir minčių poilsiui – galvos masažas. Nuraminkite spiečių savo galvoje ir pajauskite šilumą, lengvumą, ramybę. Mūsų atliekamas galvos masažas autentiškas, skirtas visapusiškai galvos odos sveikatai, visiškam kūno ir minčių poilsiui. Šis masažas atpalaiduoja, mažina įtampą. Jis taip pat gali palengvinti migrenos ar galvos skausmą, pagerinti galvos ir kaklo kraujotaką ir skatinti plaukų augimą.

  Kas nutinka mūsų kūnams, kai masažuojame galvą, galvos odą ir kaklą? Kaip tai veikia? Ar viskas yra mūsų galvoje, tiesiogine to žodžio prasme? Galvos glostymas sukelia tam tikrą fiziologinį atsaką. Mūsų odoje esantis nervų galūnėlių ir receptorių tinklas apdoroja prisilietimus ir pojūčius bei siunčia informaciją per nervų sistemą į smegenis. Slėgio receptoriai odoje padeda smegenims suprasti, kas vyksta bet kurioje kūno vietoje. Tačiau kai kurios kūno dalys turi daugiau slėgio receptorių nei kitos, todėl galvos masažas ypač naudingas mūsų sveikatai. Jis mažina įtampą, veikia atpalaiduojančiai, taip pat gerina galvos odos kraujotaką ir padeda sustiprinti plaukus.

  Galvos masažo privalumai

  • Padeda numalšinti galvos skausmą

  Galvos masažas gali palengvinti sunkią migreną ar kitus galvos skausmus. Kai stresas ar įtampa kaupiasi mūsų kakluose, galvoje ar viršutinėje nugaros dalyje, tai dažnai sukelia skausmą aplink galvą. Tačiau tinkamai spaudžiant tam tikrus skausmo taškus, galvos masažas padeda nuraminti streso sukeltų galvos skausmų ir migrenos simptomus. Galvos masažas taip pat padeda pagerinti kraujotaką smegenyse.

  • Gerina atmintį

  Geras galvos masažas labai padeda pagerinti mūsų koncentracijos lygį. Jis pagerina atmintį ir bendrą smegenų veiklą, gerina nervų sistemos ir stuburo kraujotaką.

  • Ramina ir pakelia nuotaiką, mažina stresą

  Visi žinome, kad masažai yra glaudžiai susiję su atsipalaidavimu, pagerina mūsų bendrą sveikatą ir savijautą, įskaitant sustiprintą emocinio atsipalaidavimo ir gerovės jausmą. Reguliarūs masažai skirti mūsų galvos odai padeda pagerinti mūsų psichinę sveikatą ir bendrą gerovę. 

  • Skatina plaukų augimą

  Galvos odos sveikata yra svarbi jūsų plaukų kokybei. Sveika galvos oda reiškia, kad plaukai bus storesni ir tankesni, taip pat sumažės tikimybė jų slinkimui. Galvos masažas yra vienas iš būdų pagerinti galvos odos sveikatą. Jo metu padidindamas deguonies srautas į folikulus, gerinama kraujotaka, o tai savo ruožtu skatina naujų plaukų augimą.

   

  Kaina:

  Trukmė 30 min – 35 EUR

  Trukmė 45 min – 45 EUR

 6. 6
  PAPILDOMAI PRIE PROCEDŪROS

  PAPILDOMI PASIRINKIMAI PRIE NORIMOS PROCEDŪROS

  GALVOS MASAŽAS (30 min) – 35 EUR

  GALVOS MASAŽAS (45 min) – 45 EUR

  GALVOS ODOS PROCEDŪROS PAGAL BŪKLĘ prie veido / kūno procedūrų (40 min) – 69 EUR

  GALVOS PLOVIMAS PO VEIDO PROCEDŪROS (20 min) – 29 EUR

Mūsų filosofija

Mes dirbame pagal metodologiją, nukreiptą į individualius kliento poreikius, ir tai leidžia mums efektyviai spręsti įvairias odos problemas. Mes turime suprasti epidermio mums siunčiamas žinutes ir nuolatos koreguoti priežiūrą, kad iš karto būtų matomi rezultatai. Sutelkdami dėmesį į odos apsaugą ir atkūrimą, tiek produktų naudojime, tiek atliekant procedūras, mes galime sukurti daug tvirtesnį epidermį. Subalansuotas ir sustiprintas epidermis yra sveikos, spindinčios odos pagrindas.

Globalus požiūris į odą

Klinikinis požiūris į odos priežiūrą, gryni, koncentruoti, mažai apdoroti produktai, sudėtingos formulės, originalūs ir griežti protokolai – visa tai būdinga Biologique Recherche, todėl jos paveiki metodologija garsėja nepriekaištinga reputacija.

Asmeniniams poreikiams pritaikytų procedūrų sėkmė yra susijusi su unikalia metodika, pagrįsta trimis etapais: kiekviena procedūra prasideda vertinimo etapu, toliau seka paruošimo etapas, kuomet oda ruošiama paskutiniam – gydymo etapui.

Dermokosmetinis odos vertinimas

Kiekvieno žmogaus odos būklė yra skirtinga, dienos metu ji pakinta ir skirtinguose veido plotuose. Mes vartojame terminą Odos Būklė©, nes odos skirstymas į normalią, sausą ir riebią suteikia labai ribotą fiziologinį apibrėžimą.

Biologique Recherche metodologijos kertinis akmuo – Skin Instant Lab® aparatas. Jis padeda parinkti tinkamiausią gydymą kiekvienam klientui ir leidžia dinamiškai stebėti gydymo procesą.

REGISTRACIJA

Išankstinė registracija.

Ambassade BIOLOGIQUE RECHERCHE Vilnius
DARBO LAIKAS
I-V 9.30-20.00
VI  9.30-17.00