Biologique Recherche – Išskirtinė prancūziška kosmetika.

Главная

Our methodology

The fruit of four decades of experience, our methodology is based on unique and personalized skincare protocols adapted to the Skin Instant© of each individual. These treatments for face, body and scalp – equally suitable for both men and women – comprise three principal stages:

THE ASSESSMENT STAGE

ANALYSIS OF YOUR SKIN’S SPECIFIC NEEDS

Before your treatment, the Biologique Recherche expert carries out a thorough dermo-cosmetic diagnosis to pinpoint your exact Skin Instant©.

THE INITIALIZATION STAGE

PREPARING AND BALANCING THE EPIDERMIS

The treatment protocol begins with individualized preparation of your epidermis – the ultimate shield that protects from the aggressions of the external world.

THE TREATMENT STAGE

TARGETING EACH ISSUE
AND TREATING IT IN DEPTH

This stage incorporates products with the highest concentration of active ingredients, to “recondition” the epidermis and help enhance its potential for self-regeneration.

Naujausi mūsų produktai

Collagène Originel

Stimuliuoja kolageną genų ir baltymų lygiu
Padidina kolageno I, III, IV and VII kiekį
Atnaujiną odą trimis lygmenimis
Atgaivina ir atjaunina
Sumažina raukšlių ilgį
Riboja naujų rauklių atsiradimą

Plačiau

LIFTKISS

Drėkina ir ramina pažeistas lūpas;
Išlygina smulkias raukšles aplink lūpų kontūro zoną;
Putlina;
Suteikia tvirtumo/stangrumo ir apimties.

Plačiau
prie 4 blokeliu

LOSJONAS P50 - garsiausias priežiūros produktas

Losjonai P50, apibūdinami kaip gyvenimą keičiantys produktai.

1970 m. Yvanas Allouche, Biologique Recherche įkūrėjas, sukūrė pirmąjį Lotion P50, kuris yra progresyvi eksfoliacinė priemonė: švelniai pašalina negyvas odos ląsteles, subalansuoja odos funkcijas ir drėkina. Jos unikali formulė suteikia galimybę epiderminiam sluoksniui atgauti savo gebėjimą atsinaujinti – tai pagrindinis ir būtinas Biologique Recherche priežiūros etapo produktas.

Didžiausios koncentracijos

Siekiant išsaugoti veikliųjų medžiagų savybes, naudojama tik šiai kompanijai būdinga technika, daug dėmesio skiriant medžiagų išgavimo ir produktų gamybos technologijoms, kuriomis privalu išsaugoti natūralią ekstraktų struktūrą.

Didelė veikliųjų medžiagų koncentracija kosmetologijoje leidžia greitai pasiekti gydomąjį poveikį, bet tai tik viena priežasčių, dėl kurių Biologique Recherche grožio procedūrose pasiekiami įspūdingi rezultatai. Šiuolaikinis personalizuotas klinikinis požiūris į estetinę priežiūrą, sudėtingos formulės, originalūs ir griežti protokolai – visa tai būdinga Biologique Recherche.

Aukštosios mados kosmetika

Haute Couture – tai išskirtinė odos priežiūros programa. Biologique Recherche yra vienintelė kompanija pasaulyje, galinti pasiūlyti savo klientams unikalią odos gydymo programą, kurios sukūrimui prireikė 4 metų mokslinių tyrimų. Remiantis savo patirtimi individualioje odos priežiūroje, Biologique Recherche dabar plečia savo individualų požiūrį į asmeniškai gaminamus odos priežiūros produktus.

SUASMENINTOS PROCEDŪROS . . .
PRODUKTAI PRITAIKYTI TIK VIENAM KLIENTUI

Apdovanojimai

Kiekvienais metais prekės ženklas renka apdovanojimus kaimyninėse šalyse ir visame pasaulyje už geriausius reitingus profesionalios kosmetikos ir grožio procedūrų kategorijose. Mados ir grožio guru, vienas populiariausių kosmetikos prekės ženklų tarp žvaigždžių . Prisijunkite prie mūsų ir mėgaukitės gražia ir sveika oda.

OFICIALUS BIOLOGIQUE RECHERCHE ATSTOVAS LIETUVOJE

El. paštas: info@biologiquerecherche.lt
www.biologiquerecherche.lt

Susisiekite