Naujienos

2019-09-19

Veido odą valanti ir drėkinanti procedūra Šiauliuose

„Tikiuosi, veido odą valote ne mechaniniu būdu“, – grožio srities ekspertai sako šiandien iš klientų šį nuogąstavimą išgirstantys dažnai. Nieko keista, kai skausmingą depiliaciją vašku jau seniai pakeitė lazeriai ir net kai kurios siaubingą baimę keldavusios dantų gydymo procedūros šiandien tapo nejaučiamos. Tebuvo laiko klausimas, kada mechaninis veido odos valymas, kai nešvarumai šalinami juos išspaudžiant rankomis, užleis vietą šiuolaikiškiems metodams, leidžiantiems pasiekti ilgalaikių rezultatų ir nesukeliantiems jokio skausmo.

Suprasti odos prigimtį

Inovacijas grožio pasaulyje kuriančios kompanijos žengė žingsnį šalin nuo mechaninio veido odos valymo. Jos įsitikinusios, kad visų pirma tokios procedūros kertasi su odos prigimtimi. Po mechaninio valymo didėja randelių, o kartu su jais ir pigmentinių dėmių tikimybė. Prancūzų kompanijos „Biologique Recherche“ ekspertų centro kosmetologė Gabrielė Dranginytė sako, kad yra tekę matyti ir tokių atvejų, kai dėl specialisto nekompetencijos ar netinkamų higienos sąlygų kabinete, išvalius veido odą atsiranda uždegimas – aknė, kuria klientas prieš tai nesiskundė.

„Dažniausiai tokios procedūros metu valomos odos poros ir vėliau nuraminama oda. Išgaunamas trumpalaikis efektas, tačiau nėra reguliuojamas riebalinių liaukų darbas. O tai būtina siekiant, kad oda gamintų mažiau sebumo, kuris ir teršia poras. Dažnas atvejis, kad po mechaninio odos valymo nepraėjus nė dviems savaitėms, klientas ir vėl mato užsiteršusią odą“, – pasakoja kosmetologė.

Prieš keletą metų kompanija „Biologique Recherche“ lietuviams pasiūlė pažangų sprendimą, kuo keisti mechaninį valymą. Tai procedūra „Remodeling Face“ aparatu. Jį valdantis specialistas priklausomai nuo norimo efekto gali pasirinkti naudoti skirtingas elektros sroves, kuriose ir slypi šio aparato galia. Be to, valant odą su „Remodeling Face“ nelieka randelių, todėl nėra tikimybės, kad atsiras pigmentinių dėmių. Saugiai atliekama procedūra užkerta kelią infekcijų ir užkrėtimų atsiradimui. Svarbu, kad aparatas padeda reguliuoti odos riebalinių liaukų veiklą. Procedūros metu naudojama kaukė ir elektros srovė vykdo dezinkrustacijos procesą arba, kitaip tariant, visi mūsų odoje esantys nešvarumai priverčiami pasišalinti patys.

Viena procedūra – skirtingi poveikiai

Per 45-ias minutes trunkančią procedūrą „Remodeling Face“ aparatu kosmetologas gali dirbti su trejomis srovėmis vienu metu. Tačiau priklausomai nuo to, kokio rezultato siekia, pasirenka, kurią naudos intensyviausiai.

Jeigu jūsų tikslas –  veido odos valymas, tai atlikdamas procedūrą specialistas daugiausiai dirbs su galvanine elektros srove. Ji leidžia išgauti minėtąjį dezinkrustacijos efektą, kai veikiamos riebalinės liaukos ir oda ne tik valoma, bet ir skatinama pati neužsiteršti, o tuo pačiu metu yra ir drėkinama, stangrinama ar skaistinama.

„Atikdama procedūrą naudoju jonizuotas medžiagas – Biologique Recherche kaukes arba serumus, nes galvaninė elektros srovė pagerina šių medžiagų skvarbą į odą. Priemonės gali būti ne tik valančios, bet ir stipriai drėkinačios, stangrinančios, skaistinančios – atsižvelgiant, kokio papildomo rezultato sieksime“, – pasakoja Šiauliuose dirbanti gydomosios kosmetikos kabineto savininkė Danutė Tomėnė.

Galvaninė srovė taip pat plečia kraujagysles ir tokiu būdu padeda odai apsirūpinti deguonimi taip gerindama ir odos paviršiaus tekstūrą. Dėl to per procedūrą klientas gali jausti šilumą ar nestiprų dilgčiojimą. Kartu su galvanine dirba ir vidutinio dažnio elektros srovė, atsakinga už raumenų darbo stimuliaciją. Tiesa, valant odą stimuliacija vykdoma nežymiai – iš gilesnių odos sluoksnių pakeliamas vanduo. Tai leidžia odai po procedūros atrodyti putlesnei ir gyvybingesnei. Trečioji procedūros metu dirbanti srovė – aukšto dažnio. Ji odai teikia antibakterinį poveikį ir pagerina epidermio atsinaujinimą.

Procedūros eiga

Remodeling Face veido valymo ir drėkinimo procedūra tinkama visiems odos tipams tiek moterims, tiek vyrams ar paaugliams. Ją atlikti rekomenduojama bet kuriuo metų laiku.

Procedūros metu atliekami 5 pagrindiniai žingsniai, kurių metu ypatingai giliai valoma bei drėkinama oda:

  1. Demakiažas. Naudojant valomąjį pienelį, pašalinamas makiažas ir nešvarumai bei riebalai nuo odos paviršiaus.
  2. P50 eksfoliacija ir epidermio atnaujinimas. Tai lengvas šveitimas, kurio metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, epidermis išvalomas, reguliuojama riebalinių liaukų veikla, balansuojamas pH.
  3. Valomoji kaukė. Kaukės sudėtyje daug mielių, todėl ji puikiai valo odą, suteikia jai skaistumo ir švytėjimo.
  4. Remodeling Face aparatas – dvigubina produktų veiksmingumą. Iš odos giliųjų sluoksnių pašalina riebalinį perteklių (sebumą) ir įstumia jonizuotų produktų veikliąsias medžiagas.
  5. Koncentratas. Ant švariai išvalytos odos paskirtsomi koncentruoti serumai ir kremai pagal individualią Odos Būklę, siekiant drėkinti, gydyti bei apsaugoti odą nuo žalingo aplinkos poveikio.

REMODELING FACE VEIDO VALYMO IR DRĖKINIMO PROCEDŪRŲ KAINOS

Remodeling face procedūra
70 €
Remodeling face 5 procedūrų kursas 300 €
Remodeling face procedūra + masažas 80 €
Remodeling face procedūra + masažas, 5 procedūrų kursas 350 €