Naujienos

2016-06-20

Biologique Recherche premjera – «Seconde Peau» procedūra

13450199_492683490925912_2053341702359576433_nLietuva viena iš pirmųjų šalių, kurios pristatė pasaulinę Biologique Recherche premjerą – «Seconde Peau» procedūrą. Tai mokslinis atradimas ne injekcinėje kosmetologijoje!
Pristatymas vyko birželio 15 dieną su ypatingais svečiais – Biologique Recherche kompanijos prezidentu Rupertu Schmidu, gydytoju Stefan Lipp ir tarptautine trenere – Louisa Page. Jų patirtis, profesionalumas ir neįtikėtina aistra grožiui – tai yra labiausiai vertingos žinios ir emocijos, kuriomis jie pasidalino su mumis!

Pasaulyje, kuris nepavejamu greičiu persikelia į virtualią erdvę, kuriame esame priversti susidurti su įtempta dienotvarke ir stresu, o poilsį ir miegą laikome prabanga, geros savijautos ir grožio paieškos tapo labai svarbios. Taip norisi, kad oda bylotų apie gerą mūsų savijautą ir į dienos šviesą nekeltų nuovargio ženklų. Prancūzų kompanija „Biologique Recherche“ sukūrė naują, moksliniais tyrimais pagrįstą grožio metodą, padedantį atkurti jūsų odą. Lyg ji būtų išvykusi ilgų gerų atostogų.

Lietuvoje svečiavęsi kompanijos „Biologique Recherche“ prezidentas Rupertas Schmid ir medicinos daktaras Dr. Stefan Lipp pristatė moterims du išskirtinius odos senėjimo gydymus, „Seconde Peau“ ir „Remodeling Face“, mažinančius raukšlių kiekį ir jų gylį, laikomus alternatyva odos užpildams. Nepriklausomi tyrimai parodė, kad atliekant „Seconde Peau“ procedūrą raukšlės ir jų gylis sumažėja 63-imis procentais. Atlikusi šią procedūrą sekančią dieną Madona nesibaimina žengti tiesiai ant raudono kilimo!

„Biologique Recherche“ prireikė 10 metų sukurti pirmajam hialurono rūgšties „Electrospun“ aparatui, veikiančiam kaip 3D spausdintuvas. „Patchs Seconde Peau“ (unikalių naujųjų hialurono rūgštimi prisotintų pleistrų) gamyba prasideda nuo grynos hialurono rūgšties injekcijos į elektrinį 3D aparatą. Po to naujoviškas procesas padeda sunerti hialurono rūgšties nanoskaidulas, suformuojamas „Patchs Seconde Peau“ pagrindas. „Hialurono rūgštis, naudojama „Seconde Peau“, yra 40 kartų koncentruotesnė nei ta, kuri naudojama tradicinėje kosmetikoje. Jos molekulinė masė regeneruoja odą, stimuliuoja kolageno gamybą ir sumažina raukšlių kiekį ir gylį“, – sako gydytojas Dr. Stefan Lipp. Per procedūrą naudojamas serumas „Seconde Peau“ pagreitina pleistruose esančios hialurono rūgšties bioprieinamumą, pakelia ir glotnina odą.

Viešėdamas Lietuvoje gydytojas kartu su „Biologique Recherche“ mokymų trenere demonstravo nuostabiai malonios „Patchs Seconde Peau“ procedūros eigą. Pirmiausia veido odą kosmetologė paruošia ją nuvalydama kosmetiniu pieneliu ir ištepdama losjonu, atliekamas akupunktūrinis masažas. Paskui į puodelį supila specialiai šiai procedūrai sukurtą „Sérum Seconde Peau“ serumą, juo sudrėkinama veidą, ypatingą dėmesį skirdama probleminėms sritims. Tuomet kosmetologė iškerpa reikiamo dydžio pleistrą, atsargiai pincetu uždeda ant tam tikrų veido vietų ir jas masažuoja serumu. Pašalinusi pleistrus, toliau masažuoja tol, kol produktas visiškai įsigeria.

„Tradicinis drėkinantis kremas turi nuo 2 iki 5 procentų hialurono rūgšties. Per šią unikalią procedūrą į odą patenka 80 procentų hialurono rūgšties. Ji nepaprastai veiksminga. Jai sukurti naudojamas unikalus įrenginys, leidžiantis labai dideliu greičiu sukti hialurono rūgšties molekules ir iš jų sukurti nanoskaidulas, kuriomis prisotinamos „Patchs Seconde Peau“ priemonės“, – pasakojo kompanijos prezidentas Rupertas Schmidas.

„Remodeling Face“ aparatas – tai bioelektroninė priemonė, kurioje teka kelios skirtingos vienu metu veikiančios srovės. Jos daro poveikį odos tūriui ir kartu pašviesina odą. Kiekvienam procedūrą norinčiam atlikti asmeniui kosmetologė parengia tyrą „Biologique Recherche“ originalių serumų kokteilį. Serumai parenkami atsižvelgiant į esamą odos būklę: serumas „Placenta“ naudojamas papilkėjusiai, gyvumą praradusiai odai, „VG Tensil“ stangrumo netekusiai, o „Collagène Natif“ dehidratuotai odai. Po procedūros „Remodeling Face“ aparatu lengvai paskirstomas kremas „Crème Masque Vernix“ veido, kaklo ir iškirptės srityse. Procedūra užbaigiama serumu „Yall O2“, stimuliuojančiu ląstelių regeneraciją arba maitinama „Le Grand“ serumu.

Grožio klinikose procedūros „Patchs Seconde Peau“ ir „Remodeling Face“ dažniausiai daromos atskirai. Jos pagerina senėjimo pažeistos odos būklę, greitina ląstelių atsinaujinimą, mažina smulkias ir gilias raukšles, suteikia stangrumo, švytėjimo, išryškina veido bruožus ir atkuria kontūrus. Gydytojas Dr. Stefan Lipp rekomendavo procedūrą atlikti nuo 30-35 metų.