Naujienos

2018-03-11

Biologique Recherche išskirtiniame D.Ščiukos projekte NATURAL WOMEN

Viešojoje erdvėje formuojamas visuomenės požiūris į idealią moterį – liaunas liemuo, tobuli plaukai, putlios lūpos, nepriekaištinga oda – ir visa tai bet kokiomis priemonėmis, bet kokia kaina, lyg tai būtų pamatinės ir svarbiausios pozicijos moteriškumo vertybių skalėje.

Socialinių medijų, „selfių“ ir Kim Kardashian eroje paviršutinis ir dirbtinai sukurtas grožis bei gyvenimo būdas tampa visuomenės gėrėjimosi objektu. Fotošopas ir kosmetika suklonavo moters portretą, jis tapo lengvai atpažįstamas, nuspėjamas ir neįdomus.

Fotomenininko Dainiaus Ščiukos paroda – tai odė MOTERIAI – tikrai, sodriai, nepriklausomai, pasakojančiai istorijas, veikliai, o svarbiausiai, nebijančiai savęs. (Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/isskirtinis-d-sciukos-projektas-natural-women-pamatykite-nuotraukas-kuriu-parodoje-nebus-1050-893480)

 

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/grozis/svetlana-gelbudiene-apie-grozio-priemones-tikslas-yra-ne-pasukti-laikrodi-atgal-bet-tinkamai-priziureti-oda-1062-914980