Mūsų filosofija

Mes dirbame pagal metodologiją, nukreiptą į individualius kliento poreikius, ir tai leidžia mums efektyviai spręsti įvairias odos problemas. Mes turime suprasti epidermio mums siunčiamas žinutes ir nuolatos koreguoti priežiūrą, kad iš karto būtų matomi rezultatai. Sutelkdami dėmesį į odos apsaugą ir atkūrimą, tiek produktų naudojime, tiek atliekant procedūras, mes galime sukurti daug tvirtesnį epidermį. Subalansuotas ir sustiprintas epidermis yra sveikos, spindinčios odos pagrindas.

Globalus požiūris į odą

Klinikinis požiūris į odos priežiūrą, gryni, koncentruoti, mažai apdoroti produktai, sudėtingos formulės, originalūs ir griežti protokolai – visa tai būdinga Biologique Recherche, todėl jos paveiki metodologija garsėja nepriekaištinga reputacija.

Asmeniniams poreikiams pritaikytų procedūrų sėkmė yra susijusi su unikalia metodika, pagrįsta trimis etapais: kiekviena procedūra prasideda vertinimo etapu, toliau seka paruošimo etapas, kuomet oda ruošiama paskutiniam – gydymo etapui.

Dermokosmetinis odos vertinimas

Kiekvieno žmogaus odos būklė yra skirtinga, dienos metu ji pakinta ir skirtinguose veido plotuose. Mes vartojame terminą Odos Būklė©, nes odos skirstymas į normalią, sausą ir riebią suteikia labai ribotą fiziologinį apibrėžimą.

Biologique Recherche metodologijos kertinis akmuo – Skin Instant Lab® aparatas. Jis padeda parinkti tinkamiausią gydymą kiekvienam klientui ir leidžia dinamiškai stebėti gydymo procesą.

Mūsų veido priežiūros procedūros

Išskirtinė individuali priežiūra

Personalizuotas požiūris į klientą – veiksmingiausiai odą puoselėja produktai, parinkti įvertinus jos esamą būklę. Netinkamas gydymas gali sukelti naujus disbalansus arba iš naujo suaktyvinti senus. Daugybė veiksnių, tokių kaip klimatas, temperatūra, tarša, stresas, hormonai ir amžius, turi poveikį odai. BR metodologija gydo epidermį atsižvelgiant į kiekvieną iš šių veiksnių ir jų evoliuciją. BR specialistai gali patarti tiek vyrams, tiek moterims apie gydymą, kuris labiausiai tinka jų Odos Būklei©.

AI4A8015 (1)

Paslaugų kainos

 1. 1
  SKIN INSTANT LAB – 30 MIN

  Individuali Odos Būklės diagnozė ir 3D analizė, kuri leidžia nustatyti šio momento odos būklę bei spręsti kas bus su oda ateityje. Unikali diagnostikos sistema padeda stebėti odos pasikeitimus ir individualiai parinkti odos priežiūros programas, tiek salone ir namuose.

  Kaina 25 EUR

 2. 2
  PROCEDŪRA PAGAL INDIVIDUALIUS ODOS POREIKIUS - 45 MIN

  Priklausomai nuo Odos Būklės©, procedūra gali būti regeneruojamoji, gaivinamoji, drėkinamoji, valomoji ar stangrinamoji.

  Kaina: 60 EUR

 3. 3
  PROCEDŪRA PAGAL INDIVIDUALIUS ODOS POREIKIUS - 90 MIN

  Daugiafunkcinės procedūros metu visada išgaunamas liftingas, drėkinimas, priešraukšlinis efektas, stangrinimas ir skaistinimas. Kiti poveikiai – raminimas, intensyvus valymas, riebalinių liaukų veiklos reguliavimas, pigmentinių dėmių šviesinimas, šveitimas, spalvos suvienodinimas, regeneracija – priklauso nuo Odos Būklės©.

  Kaina: 90 EUR

 4. 4
  PRABANGI Seconde Peau procedūra - 60 MIN

  Pirma pasaulyje tarp profesionalių grožio produktų regeneruojamoji ir liftinguojamoji procedūra, kurios metu naudojama 80% farmacinio laipsnio hialurono rūgšties sudėtyje turinti kaukė ir serumas. Ši priežiūra yra alternatyva inkekcijoms ir užpildams.

  Rekomenduojame atlikti 3 procedūrų kursą su savaitės intervalu, po to – 1 procedūrą kas 3 mėnesius.

  Kaina: 210 EUR

 5. 5
  PRIEŠ IR POOPERACINĖ PRIEŽIŪRA

  Mes galime sukurti Jums specialią odos priežiūros programą pagal atliktų ar planuojamų atlikti kosmetinių procedūrų planą. Mūsų programos padeda paruošti odą ir užtikrinti geriausius galimus rezultatus bei paspartinti gijimo procesus.

 6. 6
  PASIRENKAMA PAPILDOMAI - 30 MIN

  Remodeling Face© (veido kontūrų modeliavimas), elektroporacija, Remodeling Face© Mentonniére (kaklo ir apatinės veido dalies stangrinimui), kofaktoriai, Micro – Puncture© (mezoterapija).

  Kaina: 45 EUR

 7. 7
  AKIŲ MODULIS PATCHS DEFATIGANTS - 30 MIN

  Rekomenduojama pavargusioms akims su patinimais.

  Kaina: 30 EUR

 8. 8
  KOBIDO masažas

  I ir II lygio KOBIDO masažas – trukmė 1val

  Greitais, smūginiais, ritmiškais prisilietimais yra stimuliuojama nervų sistema, atkuriama kraujo ir limfos apykaita, raumenys sutvirtinami ir tonizuojami, o veidą pasiekianti energijos srovė subalansuojama ir sustiprinama.

  Kaina: 40 EUR

  I, II ir III lygio KOBIDO masažas – trukmė 1val 30min

  Visų III lygių Kobido masažas apjungia I, II lygio masažą bei papildomą veido ir galvos taškinę techniką.

  Kaina: 60 EUR

 9. 9
  Lash Filler blakstienų laminavimo ir rietimo procedūra
  • Maitina ir atstato blakstienų struktūrą.
  • Padidina plauko apimtį iki 24% atlikus vos 3 procedūras.
  • Suteikia tobulą linkį visų tipų blakstienoms.
  • Veikia blakstienų augimą ir sustiprina folikulą.

  Kaina: 50 EUR

Mūsų kūno priežiūros procedūros

Išskirtinė individuali priežiūra

Dėl natūralių fiziologinių priežasčių kūno epidermis yra jautresnis dehidratacijai nei veido, nes jame yra mažesnis riebalinių liaukų tankis. Epidermį taip pat gali paveikti ženklūs svorio svyravimai, dėl kurių sumažėja jo tvirtumas. Pagrindinė mūsų užduotis – atkurti išbalansuotas natūralias odos funkcijas ir jas sustiprinti, kad oda taptų sveika ir harmoninga. Remdamasi savo patirtimi, BR išplėtė individualų požiūrį į kūną, siekiant detoksikuoti, formuoti, tonizuoti ir stangrinti, kad atkurtų labiau subalansuotą siluetą, lygią odą, lengvas kojas.

high_1162 (1)

Paslaugų kainos

 1. 1
  PARUOŠIAMOJI KŪNO PROCEDŪRA - 45 MIN

  Šveičia, regeneruoja, drėkina / drenuoja ir atpalaiduoja.

  Kaina: 55 EUR

 2. 2
  PROCEDŪRA PAGAL INDIVIDUALIUS ODOS POREIKIUS - 60 MIN

  Priklausomai nuo Odos Būklės©, procedūra gali būti atpalaiduojamoji ir drenuojamoji / liekninamoji / atkuriamoji ir mažinanti raudonų strijų uždegimą bei baltųjų strijų žymes.

  Kaina: 70 EUR

 3. 3
  PROCEDŪRA PAGAL INDIVIDUALIUS ODOS POREIKIUS - 90 MIN

  Stangrinamoji ir tonizuojamoji priežiūra arba valomoji ir detoksikuojamoji priežiūra.

  Kaina: 110 EUR

 4. 4
  RANKŲ PROCEDŪRA - 45 MIN

  Gaivinamoji / balinamoji.

  Kaina: 30 EUR

 5. 5
  PĖDŲ PROCEDŪRA

  Sausoms, pažeistoms arba jautrioms ir nuo hiperhidrozės kenčiančioms pėdoms.  

  Kaina: 40 EUR

 6. 6
  DEPILIACIJOS SU LYCON VAŠKU

  Kaina: 5-30 EUR

Galerija

REGISTRACIJA

Išankstinė registracija.

BIOLOGIQUE RECHERCHE ekspertų centras
DARBO LAIKAS
I-V 9.30-20.00
VI  9.30-17.00