prie 4 blokeliu

LOSJONAS P50 - garsiausias priežiūros produktas

Losjonai P50, apibūdinami kaip gyvenimą keičiantys produktai.

1970 m. Yvanas Allouche, Biologique Recherche įkūrėjas, sukūrė pirmąjį Lotion P50, kuris yra progresyvi eksfoliacinė priemonė: švelniai pašalina negyvas odos ląsteles, subalansuoja odos funkcijas ir drėkina. Jos unikali formulė suteikia galimybę epiderminiam sluoksniui atgauti savo gebėjimą atsinaujinti – tai pagrindinis ir būtinas Biologique Recherche priežiūros etapo produktas.

Didžiausios koncentracijos

Siekiant išsaugoti veikliųjų medžiagų savybes, naudojama tik šiai kompanijai būdinga technika, daug dėmesio skiriant medžiagų išgavimo ir produktų gamybos technologijoms, kuriomis privalu išsaugoti natūralią ekstraktų struktūrą.

Didelė veikliųjų medžiagų koncentracija kosmetologijoje leidžia greitai pasiekti gydomąjį poveikį, bet tai tik viena priežasčių, dėl kurių Biologique Recherche grožio procedūrose pasiekiami įspūdingi rezultatai. Šiuolaikinis personalizuotas klinikinis požiūris į estetinę priežiūrą, sudėtingos formulės, originalūs ir griežti protokolai – visa tai būdinga Biologique Recherche.

Aukštosios mados kosmetika

Haute Couture – tai išskirtinė odos priežiūros programa. Biologique Recherche yra vienintelė kompanija pasaulyje, galinti pasiūlyti savo klientams unikalią odos gydymo programą, kurios sukūrimui prireikė 4 metų mokslinių tyrimų. Remiantis savo patirtimi individualioje odos priežiūroje, Biologique Recherche dabar plečia savo individualų požiūrį į asmeniškai gaminamus odos priežiūros produktus.

SUASMENINTOS PROCEDŪROS . . .
PRODUKTAI PRITAIKYTI TIK VIENAM KLIENTUI

Apdovanojimai

Kiekvienais metais prekės ženklas renka apdovanojimus kaimyninėse šalyse ir visame pasaulyje už geriausius reitingus profesionalios kosmetikos ir grožio procedūrų kategorijose. Mados ir grožio guru, vienas populiariausių kosmetikos prekės ženklų tarp žvaigždžių . Prisijunkite prie mūsų ir mėgaukitės gražia ir sveika oda.

BIOLOGIQUE RECHERCHE AMBASADORĖS

IŠBANDYKITE

Naujausi mūsų produktai

Masque Biosensible

Akimirksniu sumažina odos jautrumą užtikrindama komforto pojūtį. Raminantis ir apsauginis poveikis sumažina jautrios odos reaktyvumą. Kaukės raminantys aktyvūs ingredientai sumažina odos sudirgimą, tokį kaip tempimas, kaitimas, niežėjimas, kiti aktyvūs ingredientai užtikrina, jog šie pojūčiai nebeatsirastų. Stiprina natūralų odos barjerą padėdami jai tapti mažiau jautriai aplinkos poveikiui. Galiausiai, kaukės drėkinantys aktyvūs ingredientai padeda atgauti odai komforto pojūtį.

Plačiau

Apsaugomoji ir atkūriamoji plaukų priemonė

„Biologique Recherche“ pažeistų plaukų gydymui sukūrė „Pommade Capillaire“. Šis produktas yra praturtintas augaliniais aliejais, kurie sustiprina plaukus ir apsaugo nuo neigiamo išorinio poveikio.

Priemonė turi prevencinių ir palaikančių savybių, kurios atstato pažeistą plauko struktūrą ir neleidžia galiukams skilinėti.

Apgaubdama plauką, „Pommade Capillaire“ padeda atkurti kutikulos žvynus ir plaukų vidinę struktūrą. Plaukas pamaitinamas, jam suteikiama minkštumo, blizgesio, plaukai tampa pastebimai mažiau trapūs.

Plačiau